Povezane vesti

Kako se ovo dogodilo? Beograđani u neverici FOTO/VIDEO

Kako se ovo dogodilo? Beograđani u neverici FOTO/VIDEO

B92 pre 4 sati
Jutros oko devet časova dogodila se saobraćajna nezgoda u Jug Bogdanovoj ulici na Zelenom Vencu kada je autobus sa stajališta udario u banderu i parkirani kombi. Kako se navodi na Instagram stranici moj_beo_grad_, vozilo je samo krenulo. Srećom, u… »
Incident na Zelenom Vencu! Autobus sam krenuo sa stajališta, zabio se u banderu i kombi - Objavljen snimak sa mesta nezgode…

Incident na Zelenom Vencu! Autobus sam krenuo sa stajališta, zabio se u banderu i kombi - Objavljen snimak sa mesta nezgode…

Kurir pre 4 sati
Jutros oko devet časova dogodila se saobraćajna nezgoda u Jug Bogdanovoj ulici na Zelenom Vencu kada je autobus sa stajališta udario u banderu i parkirani kombi. Nezvanično, vozilo je krenulo samo. Srećom, u incidentu nije bilo povređenih uprkos… »
Incident na Zelenom Vencu: Autobus sam krenuo sa stajališta i udario u banderu i parkirani kombi

Incident na Zelenom Vencu: Autobus sam krenuo sa stajališta i udario u banderu i parkirani kombi

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Jutros oko devet časova dogodila se saobraćajna nezgoda u Jug Bogdanovoj ulici na Zelenom Vencu kada je autobus sa stajališta udario u banderu i parkirani kombi. Kako nezvanično saznaje Telegraf.rs vozilo je samo krenulo. Srećom, u… »

Vesti dana »