Povezane vesti

"Dugo si želeo da ga ubiješ" Lalić o ubistvu Radojevića: Bos sproveden u klanicu! Njegovoj supruzi poslali poruku, a onda…

"Dugo si želeo da ga ubiješ" Lalić o ubistvu Radojevića: Bos sproveden u klanicu! Njegovoj supruzi poslali poruku, a onda…

Kurir pre 30 minuta
Od najnovijeg Hronološki Nakon što je Marko Miljković završio ispitivanje i vratio se u boks za optužene, sledeći koji se javio da svedoku saradniku postavlja pitanja je optuženi Miloš Budimir. Međutim, pošto je Miloš Budimir naveo da ima puno… »
Saradnik Lalić odgovara Miljkoviću: „Nisam hteo da me prodaš kao ‘teleću plećku’ Zviceru“

Saradnik Lalić odgovara Miljkoviću: „Nisam hteo da me prodaš kao ‘teleću plećku’ Zviceru“

N1 Info pre 55 minuta
Optuženi Marko Miljković jedan od dvojice vođa Belivukovog klana prvi je među optuženima koji ušao u sudnicu da unakrsno ispituje svog bivšeg saradnika iz optužene kriminalne grupe, a sada saranika tužilaštva Srđana Lalića. Počeo je Marko… »
U nastavku suđenja Belivukovoj grupi Miljković ispituje Lalića: "Plašio sam se da me ne prodaju Zviceru"

U nastavku suđenja Belivukovoj grupi Miljković ispituje Lalića: "Plašio sam se da me ne prodaju Zviceru"

Insajder pre 1 sat
U Specijalnom sudu u Beogradu danas u nastavku suđenja pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka, Marko Miljković postavljao je pitanja okrivljenom-saradniku Srđanu Laliću. Miljković je Lalića ispitivao o registarskim oznakama… »
„Ti si mu ubrizgavao cijanid u usta, bio si fasciniran“: Mare Mesar oči u oči sa bivšim saradnikom Lalićem, tenzije na…

„Ti si mu ubrizgavao cijanid u usta, bio si fasciniran“: Mare Mesar oči u oči sa bivšim saradnikom Lalićem, tenzije na…

Nova pre 1 sat
: U Specijalnom sudu u Beogradu danas se nastavlja suđenje kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, optuženom za sedam likvidacija i druga teška krivična dela. Srđan Lalić, okrivljeni svedok, danas odgovara na pitanja okrivljenih… »
„Nisam hteo da me prodaš kao ‘teleću plećku’ Zviceru“: Saradnik Lalić odgovorio Miljkoviću

„Nisam hteo da me prodaš kao ‘teleću plećku’ Zviceru“: Saradnik Lalić odgovorio Miljkoviću

Danas pre 1 sat
Optuženi Marko Miljković jedan od dvojice vođa Belivukovog klana prvi je među optuženima koji ušao u sudnicu da unakrsno ispituje svog bivšeg saradnika iz optužene kriminalne grupe, a sada saranika tužilaštva Srđana Lalića. Počeo je Marko… »
Usijano u Specijalnom sudu! Lalić: Miljkoviću, izgubio si devojku, pa si mi slao slike golih muškaraca!

Usijano u Specijalnom sudu! Lalić: Miljkoviću, izgubio si devojku, pa si mi slao slike golih muškaraca!

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Napetost prilikom unakrsnog ispitivanja Marka Miljkovića, koji postavlja pitanja svedoku-saradniku Srđanu Laliću, obeležava i današnje ročište u Specijalnom sudu. Danas je nastavljeno suđenje optuženim pripadnicima kriminalne… »
U nastavku suđenja Belivukovoj grupi, Miljković ispituje Lalića

U nastavku suđenja Belivukovoj grupi, Miljković ispituje Lalića

RTV pre 3 sata
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu danas u nastavku suđenja pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka, Marko Miljković postavljao je pitanja okrivljenom-saradniku Srđanu Laliću. Miljković je Lalića ispitivao o registarskim… »
"Kako znaš da je to bio Gligorijević, je l' si ga liznuo?": Lalić i Miljković u klinču na suđenju - "Šta si rekao?"

"Kako znaš da je to bio Gligorijević, je l' si ga liznuo?": Lalić i Miljković u klinču na suđenju - "Šta si rekao?"

Mondo pre 3 sata
Marko Miljković i Srđan Lalić su se raspravljali na suđenju. U Specijalnom sudu u Beogradu danas se nastavlja suđenje optuženim pripadnicima kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića koji su u pritvoru Centralnog zatvora u Bačvanskoj… »
Suđenje Belivukovoj grupi, Miljković ispitivao okrivljenog saradnika Lalića

Suđenje Belivukovoj grupi, Miljković ispitivao okrivljenog saradnika Lalića

RTS pre 2 sata
U Specijalnom sudu u Beogradu, gde je nastavljeno suđenje pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka, Marko Miljković postavljao je pitanja okrivljenom saradniku Srđanu Laliću. Marko Miljković je pitao o registarskim oznakama… »
Na suđenju Belivukovoj grupi Miljković ispituje Lalića: "Plašio sam se da ću završiti kao teleća plećka"

Na suđenju Belivukovoj grupi Miljković ispituje Lalića: "Plašio sam se da ću završiti kao teleća plećka"

Euronews pre 2 sata
U Specijalnom sudu u Beogradu danas u nastavku suđenja pripadnicima organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka, Marko Miljković postavljao je pitanja okrivljenom-saradniku Srđanu Laliću. Miljković je Lalića ispitivao o registarskim oznakama… »
"Lalić ima 742 slike golih muškaraca u telefonu": Miljković pravi haos na suđenju, svedok mu ne ostaje dužan

"Lalić ima 742 slike golih muškaraca u telefonu": Miljković pravi haos na suđenju, svedok mu ne ostaje dužan

Mondo pre 3 sata
Za govornicu je pozvan svedok saradnik Srđan Lalić, a u sudnicu je u pratnji osmorice stražara uveden optuženi Marko Miljković koji će mu postavljati pitanja. U Specijalnom sudu u Beogradu danas se nastavlja suđenje optuženim pripadnicima… »
Lalić danas u Specijalnom sudu: Očekuje se da otkrije najmračnije tajne zločina koje je činio Belivukov klan

Lalić danas u Specijalnom sudu: Očekuje se da otkrije najmračnije tajne zločina koje je činio Belivukov klan

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Suđenje kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavlja se danas u Specijalnom sudu unakrsnim ispitivanjem okrivljenog saradnika Srđana Lalića. Lalić, koji je potpisao sporazum sa Javnim tužilaštvom za organizovani… »
Danas se nastavlja suđenje klanu Veljka Belivuka: Svedoči svedok-saradnik Srđan Lalić

Danas se nastavlja suđenje klanu Veljka Belivuka: Svedoči svedok-saradnik Srđan Lalić

Kurir pre 5 sati
U Specijalni sud u Beogradu danas se nastavlja suđenje optuženim pripadnicima kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića koji su u pritvoru Centralnog zatvora u Bačvanskoj ulici. Srđan Lalić, jedan od trojice svedoka-saradnika u postupku… »

Vesti dana »