Povezane vesti

(VIDEO) Autobus bez vozača sam krenuo niz Zeleni venac, zaustavili ga bandera i kombi

(VIDEO) Autobus bez vozača sam krenuo niz Zeleni venac, zaustavili ga bandera i kombi

N1 Info pre 1 dan
Na okretnici autobusa na Zelenom vencu u Beogradu u sredu ujutro je došlo do nesvakidašnje nezgode kada se zglobni autobus samopokrenuo i zaustavio u trafici i kombiju s druge strane ulice. Iz policije kažu da nije bilo povređenih. Kako N1 nezvanično… »
Autobus bez vozača sam krenuo niz Zeleni venac (VIDEO)

Autobus bez vozača sam krenuo niz Zeleni venac (VIDEO)

Danas pre 1 dan
Na okretnici autobusa na Zelenom vencu u Beogradu u sredu ujutro je došlo do nesvakidašnje nezgode kada se zglobni autobus samopokrenuo i zaustavio u trafici i kombiju s druge strane ulice. Iz policije kažu da nije bilo povređenih. Kako N1 nezvanično… »
VIDEO: Autobus bez vozača u Beogradu završio u trafici, za malo naleteo na pešake

VIDEO: Autobus bez vozača u Beogradu završio u trafici, za malo naleteo na pešake

Radio 021 pre 1 dan
Na okretnici autobusa na Zelenom vencu u Beogradu jutros oko 9.45 časova je došlo do nesvakidašnje nezgode kada se zglobni autobus samopokrenuo i zaustavio u trafici i kombiju s druge strane ulice. Iz policije kažu da nije bilo povređenih. Kako N1… »
Snimljen trenutak kada se autobus sam pokrenuo na zelenjaku! Udario u banderu i kombi, evo šta je bila sreća u nesreći…

Snimljen trenutak kada se autobus sam pokrenuo na zelenjaku! Udario u banderu i kombi, evo šta je bila sreća u nesreći…

Kurir pre 1 dan
Vozilo GSP-a, koje se prema prvim i nezvaničnim informacijama samo pokrenulo na okretnici Zeleni venac, udarilo je u suprotnu stranu ulice i napravilo manju materijalnu štetu, pukom srećom nikoga ne povredivši. Na Instagram stranici Serbia Live… »
Snimljen trenutak kada se autobus pokrenuo sa stanice na Zelenom vencu: Ništa nije moglo da zaustavi grdosiju

Snimljen trenutak kada se autobus pokrenuo sa stanice na Zelenom vencu: Ništa nije moglo da zaustavi grdosiju

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Vozilo GSP-a, koje se prema prvim i nezvaničnim informacijama samo pokrenulo na okretnici Zeleni venac, udarilo je u suprotnu stranu ulice i napravilo manju materijalnu štetu, pukom srećom nikoga ne povredivši. Na IG stranici Serbia… »

Vesti dana »