Povezane vesti

Poljoprivrednik kog je BIA privela na razgovor naveo šta su ga sve pitali na razgovoru

Poljoprivrednik kog je BIA privela na razgovor naveo šta su ga sve pitali na razgovoru

Radio 021 pre 1 sat
Poljoprivrednik iz Subotice Damir Perčić, koji se poljoprivredom bavi 37 godina, demantovao je danas da je "hrvatski špijun" koji podstiče proteste, kako su ga optužili provladini mediji. On je rekao da u protestima učestvuje jer je suša uništila… »
Damir Perčić, subotički paor kog je BIA privela na informativni razgovor: „Zbog suše sam u minusu 15.000 evra, a…

Damir Perčić, subotički paor kog je BIA privela na informativni razgovor: „Zbog suše sam u minusu 15.000 evra, a…

Danas pre 1 sat
Poljoprivrednik iz Subotice Damir Perčić, koji se poljoprivredom bavi 37 godina, demantovao je danas da je „hrvatski špijun“ koji podstiče proteste, kako su ga optužili provladini mediji, rekavši da u njima učestvuje, jer je suša uništila… »
Poljoprivrednik Damir Perčić: Prinuđen sam na protest, nisam hrvatski špijun

Poljoprivrednik Damir Perčić: Prinuđen sam na protest, nisam hrvatski špijun

Novi magazin pre 2 sata
Poljoprivrednik iz Subotice Damir Perčić, koji se poljoprivredom bavi 37 godina, demantovao je danas da je "hrvatski špijun" koji podstiče proteste, kako su ga optužili provladini mediji, rekavši da u njima učestvuje, jer je suša uništila… »
Čečen: Kada BIA počne da se meša u naša građanska prava, možemo samo da razgovaramo o stepenu diktature

Čečen: Kada BIA počne da se meša u naša građanska prava, možemo samo da razgovaramo o stepenu diktature

Novi magazin pre 1 sat
“Kada tajna služba počne da se meša u naše slobode i ljudska i građanska prava, mi više ne razgovaramo o demokratiji, možemo samo da razgovaramo o stepenu diktature”, izjavio je novinar Branko Čečen, komentarišući jučerašnje proteste… »
Čečen: Kada BIA počne da se meša u naša građanska prava, možemo samo da razgovaramo o stepenu diktature

Čečen: Kada BIA počne da se meša u naša građanska prava, možemo samo da razgovaramo o stepenu diktature

N1 Info pre 2 sata
“Kada tajna služba počne da se meša u naše slobode i ljudska i građanska prava, mi više ne razgovaramo o demokratiji, možemo samo da razgovaramo o stepenu diktature”, izjavio je novinar Branko Čečen, komentarišući jučerašnje proteste… »
Zdravko Ponoš: BIA je za vreme ove vlasti prošli put ugurala Stambolića u kombi, a sada privodi poljoprivrednike

Zdravko Ponoš: BIA je za vreme ove vlasti prošli put ugurala Stambolića u kombi, a sada privodi poljoprivrednike

Danas pre 3 sata
Lider stranke Srbija centar (SRCE) Zdravko Ponoš reagovao je nakon izjave poljoprivrednika iz okoline Čačka koji je bio priveden na informativni razgovor u Bezbednosnu informativnu agenciju (BIA), prisećajući se situacije sa Ivanom Stambolićem… »
Poljoprivrednik Damir Perčić: Prinuđen sam na protest, nisam hrvatski špijun

Poljoprivrednik Damir Perčić: Prinuđen sam na protest, nisam hrvatski špijun

Radio sto plus pre 2 sata
On je za Betu rekao da je bio u blokadi “Ipsilon kraka” auto-puta kod Subotice u ponedeljak, 30. septembra, jer je nezadovoljan što država nije isplatila obećane subvencije iz dogovora sa bivšom premijerkom Anom Brnabić krajem 2023. godine, a… »
Zašto BIA privodi poljoprivrednike?

Zašto BIA privodi poljoprivrednike?

Nova pre 4 sati
: Jedan od organizatora protestne blokade poljoprivrednika Slobodan Vidojević, iz sela Bresnica kod Čačka, izjavio je da ga je grupa muškaraca, bez obeležja policije i naloga, nasilno ubacila u crni kombi i odvezla na informativni razgovor u… »

Vesti dana »