Povezane vesti
Pronašao sliku vrednu šest miliona evra pa je obesio u dnevnoj sobi: "On nije imao pojma ko je Pikaso"
Blic 02.10.2024
U zanimljivoj priči koja se odvijala decenijama, otkriven je portret koji je naslikao španski umetnik Pablo Pikaso, a koji je slučajno pronašao Luji Lo Rosso dok je čistio podrum svoje kuće na Kapriju. Originalno umetničko delo, koje se danas procenjuje… »
Antikvar decenijama držao Picassovu sliku na zidu – nije znao čija je, ni koliko vrijedi
Al Jazeera 02.10.2024
Pablo Picasso je često boravio na Capriju i vjeruje se da je slika, koja je nevjerovatno slična slavnoj ‘Buste de Femme (Dora Maar)’, nastala između 1930. i 1936. godine. Slika koju je pronašao italijanski trgovac starim predmetima, čisteći podrum kuće… »
Prodavac antikviteta u svom podrumu pronašao Pikasovu sliku vrednu šest miliona dolara
N1 Info 02.10.2024
Slika koju je pronašao italijanski trgovac antikvitetima dok je čistio podrum kuće na Kapriju je originalni portret koji je naslikao španski slikar Pablo Pikaso, otkrili su italijanski stručnjaci. Nakon što je 1962. godine slučajno pronašao sliku u… »
Vesti dana »
Počeli "Dani eUprave" u Kragujevcu: Građani do 18. marta mogu da otvore eID nalog i upoznaju digitalne usluge države
Kurir pre 2 satajoš 2 povezane
Krvava noć u Novom Pazaru: Mladić teško povređen u napadu nožem
IndeksOnline pre 1 satjoš 1 povezana
DS o poseti Venecijanske komisije: Mrdićevi zakoni se mogu povući, ali njihove posledice ostaju
Danas pre 6 satijoš 1 povezana





