Povezane vesti
Zaraženi norovirusom: Više od 20 dece završilo u bolnici
B92 02.10.2024
Više od 20 učenika jedne škole iz Dalmacije zarazili su se norovirusom na višednevnom izletu na severu Hrvatske, prenose danas hrvatski mediji. Iz varaždinske policije potvrđeno je portalu Indeks (Index) da je noćas veći broj dece završio u Opštoj… »
Više od 20 učenika se otrovalo Na izletu! Svi završili u bolnici, otkriveno da su zaraženi opasnim virusom
Blic 02.10.2024
Više od 20 učenika jedne škole iz Dalmacije zarazili su se norovirusom na višednevnom izletu na severu Hrvatske, prenose danas hrvatski mediji. Iz varaždinske policije potvrđeno je portalu Index da je noćas veći broj dece završio u Opštoj bolnici… »
Oglasio se Zavod za javno zdravlje: Više od 20 dece iz Dalmacije zaraženo norovirusom
Telegraf 02.10.2024
Preporučujemo. Više od 20 učenika jedne škole iz Dalmacije zarazili su se norovirusom na višednevnom izletu na severu Hrvatske, prenose danas hrvatski mediji. Iz varaždinske policije potvrđeno je portalu Index da je noćas veći broj dece završio u Opštoj… »
Više od 20 učenika završilo u bolnici, na izletu su se otrovali hranom? Uzbuna u Dalmaciji
Telegraf 02.10.2024
Preporučujemo. Učenici jedne škole iz Dalmacije, koji su bili na višednevnom izletu na severu Hrvatske, završili su u bolnici. Naime, gotovo celom razredu je pozlilo, povraćali su i završili na infuziji. "Krenuli su u ponedeljak na izlet, a juče su… »
Vesti dana »

RHMZ upozorava na jake pljuskove, grad i olujni vetar širom Srbije
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 35 povezanih

U više gradova u Srbiji sinoć protesti pristalica vlasti i studenata u blokadi, negde istovremeni
Novi magazin pre 4 satijoš 8 povezanih

Čović potvrdio da Pešić od 30. septembra neće biti selektor košarkaške reprezentacije
Radio 021 pre 32 minutajoš 18 povezanih