Povezane vesti

Naše dete da bude stranac, a Kevin Panter domaći igrač? Nebojša Čović najavio promenu pravila u košarci

Naše dete da bude stranac, a Kevin Panter domaći igrač? Nebojša Čović najavio promenu pravila u košarci

Mondo pre 2 sata
Predsednik Košarkašog saveza Srbije najavio zaokret u propisima koji uređuju ko je domaći, a ko strani košarkaš. Novi predsednik Košarkaškog saveza Srbije Nebojša Čović najavio je promene u pravilima. Između ostalih, i u onima koji uređuju ko… »
Predsednik KSS između ABA i domaće lige bira domaću

Predsednik KSS između ABA i domaće lige bira domaću

Sportski žurnal pre 2 sata
Obećao da će poslušati svako mišljenje. Kada je u pitanju izbor između ABA i domaće lige novi predsednik KSS Nebojša Čović je na konferenciji za medije istakao da je za domaću. - Samo da dođemo do toga gde ona vodi. Mi moramo da nađemo način… »
Čović hoće promene: "Da li je vama normalno da dete koje ima državljanstvo Srbije bude stranac, a Amerikanac, Panter…

Čović hoće promene: "Da li je vama normalno da dete koje ima državljanstvo Srbije bude stranac, a Amerikanac, Panter…

Sportske.net pre 4 sati
Novi predsednik Košarkaškog saveza Srbije Nebojša Čović govorio je danas na konferenciji za medije o svim najznačajnim stvarima u domaćoj košarci, uključujući status selektora Svetislava Pešića i napuštanje AdmiralBet ABA lige kako bi se… »
“Ne mogu da podržim ABA ligu”: Čović odgovorio na čuveno pitanje – regionalno ili domaće takmičenje?

“Ne mogu da podržim ABA ligu”: Čović odgovorio na čuveno pitanje – regionalno ili domaće takmičenje?

Danas pre 4 sati
Srpski klubovi u ABA ili profesionalnoj domaćoj ligi? Ovo pitanje se ponovo aktiviralo u košarkaškoj javnosti Srbije. Spontano ili ne, tek novi predsednik Košarkaškog saveza Srbije Nebojša Čović izneo je stav o ovoj važnoj temi. – Jesam za… »
Čović o KLS i ABA ligi: „Moramo da vidimo gde KLS vodi – u medijima vidimo samo podelu na dve navijačke grupe!“…

Čović o KLS i ABA ligi: „Moramo da vidimo gde KLS vodi – u medijima vidimo samo podelu na dve navijačke grupe!“…

Hot sport pre 4 sati
Želi da vrati Košarkašku ligu Srbije u dane kada je bila izuzetno jaka. Novoizabrani predsednik Košarkaškog saveza Srbije, Nebojša Čović na današnjoj konferenciji za medije govorio je o brojnim temama. Glavni akcenat stavljen je na ostanak… »
Čović: "Ja sam za domaći ligu, ABA ligu ne podržavam!"

Čović: "Ja sam za domaći ligu, ABA ligu ne podržavam!"

Sportske.net pre 5 sati
Novi predsednik Košarkaškog saveza Srbije Nebojša Čović je na konferenciji za medije povodom promocije novog rukovodstva govorio o AdmiralBet Košarkaškoj ligi Srbije i AdmiralBet ABA ligi, a između ova dva takmičenja bira povratak na domaće… »

Vesti dana »