Povezane vesti

"Videla sam brenin bazen, pomislila sam kada ću ja da imam takav": Tanja Savić o prvoj poseti porodici Živojinović…

"Videla sam brenin bazen, pomislila sam kada ću ja da imam takav": Tanja Savić o prvoj poseti porodici Živojinović…

Blic pre 4 sati
Tanja Savić danas uspešno vodi svoju karijeru, a sam početak njenog uspona na muzičkoj sceni desio se u takmičenju "Zvezde Granda". Nakon što je dobila svoju prvu pesmu, Tanja Savić je spot za istu snimala u vili Lepe Brene, a njime je odmah bila i… »
"Videla sam brenin bazen, pomislila sam kada ću ja da imam takav" Tanja Savić se prisetila prvog odlaska u vilu porodice…

"Videla sam brenin bazen, pomislila sam kada ću ja da imam takav" Tanja Savić se prisetila prvog odlaska u vilu porodice…

Kurir pre 5 sati
Tanja Savić svojevremeno je s finalistima „Zvezda Granda" snimila zajedničku pesmu, a spot za istu nastao je u vili Lepe Brene. Pošto je prvi put ušla u tu raskošnu kuću - bila je fascinirana. Prema sopstvenom priznanju u jednoj emisiji svaki je… »
"Videla sam Brenin bazen i pomislila kad ću ja imati takav": Pre 20 godina ušla u njenu kuću i ostala u šoku

"Videla sam Brenin bazen i pomislila kad ću ja imati takav": Pre 20 godina ušla u njenu kuću i ostala u šoku

Mondo pre 4 sati
Tanja Savić se prisetila prvog spota koji je snimila sa kolegama iz Zvezda Granda. Prva postava muzičkog takmičenja Zvezde Granda, stala je na binu pre 20 godina. Pevači i pevačice su nakon završenog takmičenja išli zajedno na turneju, ali i… »

Vesti dana »