Povezane vesti

Primerni vojnik: Kako se Nebojša Čović ponovo našao na funkciji predsednika KSS?

Primerni vojnik: Kako se Nebojša Čović ponovo našao na funkciji predsednika KSS?

Danas pre 1 sat
Nebojša Čović, sportski radnik, biznismen i političar, ponovo je izabran za predsednika Košarkaškog saveza Srbije. Nedugo nakon što se u medijima pojavila informacija da će on zameniti Predraga Danilovića na društvenim mrežama proširila se… »
Skupština KSS odgovorila Ostoji i Saviću: "Moralne lekcije ljudi nedostojni Partizana!"

Skupština KSS odgovorila Ostoji i Saviću: "Moralne lekcije ljudi nedostojni Partizana!"

Sportske.net pre 4 sati
On je na mestu predsednika KSS zamenio Predraga Danilovića, a danas je govorio o predstojećim zadacima na toj funkciji poput prioriteta, budućnosti srpskih klubova u AdmiralBet ABA ligi i strancima u srpskoj košarci. Na konferenciji za medije… »
Novo saopštenje KSS: "Moralne lekcije drži čovek koji nije svestan koji klub predstavlja"

Novo saopštenje KSS: "Moralne lekcije drži čovek koji nije svestan koji klub predstavlja"

B92 pre 3 sata
Posle konferencije za novinare gde se javnosti prvi put kao predsednik KSS obratio Nebojša Čović usledilo je novo saopštenje. Ovim saopštenjem iz redova KSS su dali odgovor na reakciju Ostoje Mijailovića i Zorana Savića koji su reagovali na izbor… »
Delegati KSS Mijailoviću i Saviću: „Mudri ćute…“

Delegati KSS Mijailoviću i Saviću: „Mudri ćute…“

Sport klub pre 4 sati
Po završetku konferencije za medije u Sazonovoj 83, prvoj otkako je Nebojša Čović postao novi predsednik Košarkaškog saveza Srbije, "kuća košarke" objavila je saopštenje čiji su potpisnici delegati Skupštine KSS. Saopštenje prenosimo u celosti… »
Bura zbog objava Ostoje i Savića u KSS: "Moralne lekcije drži čovek koji nije svestan šta je srpska košarka"

Bura zbog objava Ostoje i Savića u KSS: "Moralne lekcije drži čovek koji nije svestan šta je srpska košarka"

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Jučerašnje objave predsednika KK Partizan, Ostoje Mijailovića i sportskog direktora istog kluba, Zorana Savića našle su se na udaru Skupštinara Košarkaškog saveza Srbije, a sve po postavljanju Nebojše Čovića na čelo ove… »
Ovi ljudi su Partizanu dali više od Mijailovića i Savića! Oštar odgovor crno-belima iz Košarkaškog saveza

Ovi ljudi su Partizanu dali više od Mijailovića i Savića! Oštar odgovor crno-belima iz Košarkaškog saveza

Mondo pre 4 sati
Delegati Skupštine Košarkaškog saveza oglasili se saopštenjem - odgovorom predsedniku Partizana Ostoji Mijailoviću i sportskom direktoru Zoranu Saviću. Delegati Skupštine Košarkaškog saveza Srbije objavili su saopštenje nakon objava čelnika… »
Oglasio se Duško Vujošević: "Čović i ja nemamo dobar privatan odnos, moja želja nije da talasam bilo šta"

Oglasio se Duško Vujošević: "Čović i ja nemamo dobar privatan odnos, moja želja nije da talasam bilo šta"

Telegraf pre 8 sati
Preporučujemo. Počevši od juče, na mestu predsednika Košarkaškog saveza Srbije, odlukom prisutnih delegata nalazi se dojučerašnji predsednik KK Crvena zvezda, Nebojša Čović. Ta odluka donela je nezadovoljstvo u crno-belom taboru, zbog čega su… »

Vesti dana »