Povezane vesti

Predsednik Vlade: Nastaviću razgovore sa poljoprivrednicima

Predsednik Vlade: Nastaviću razgovore sa poljoprivrednicima

RTV pre 1 sat
NOVI SAD - Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević rekao je danas da će nastaviti razgovore sa poljoprivrednicima i da je vlada blizu tome da se daje 35.000 dinara subvencije po hektaru. "Nastavićemo razgovore, mislim da će sutra samo ministar… »
Vučević: Nastaviću razgovore sa poljoprivrednicima

Vučević: Nastaviću razgovore sa poljoprivrednicima

Politika pre 1 sat
NOVI SAD – Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević rekao je danas da će nastaviti razgovore sa poljoprivrednicima i da je vlada blizu tome da se daje 35.000 dinara subvencije po hektaru. "Nastavićemo razgovore, mislim da će sutra samo ministar… »
"Vlada blizu tome da daje 35.000 dinara po hektaru": Vučević razgovarao sa poljoprivrednicima

"Vlada blizu tome da daje 35.000 dinara po hektaru": Vučević razgovarao sa poljoprivrednicima

Blic pre 2 sata
Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević rekao je danas da će nastaviti razgovore sa poljoprivrednicima i da je Vlada blizu tome da se daje 35.000 dinara subvencije po hektaru. "Nastavićemo razgovore, mislim da će sutra samo ministar Martinović i moj… »
"Vlada je blizu toga da subvencije po hektaru budu 35.000 dinara": Nastaviće se razgovori s poljoprivrednicima

"Vlada je blizu toga da subvencije po hektaru budu 35.000 dinara": Nastaviće se razgovori s poljoprivrednicima

Euronews pre 4 sati
Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević rekao je danas da će nastaviti razgovore sa poljoprivrednicima i da je vlada blizu tome da se daje 35.000 dinara subvencije po hektaru. "Nastavićemo razgovore, mislim da će sutra samo ministar Martinović i moj… »
Predsednik Vlade: Nastaviću razgovore sa poljoprivrednicima

Predsednik Vlade: Nastaviću razgovore sa poljoprivrednicima

Insajder pre 4 sati
Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević rekao je u sredu 2. oktobra da će nastaviti razgovore sa poljoprivrednicima i da je vlada blizu tome da se daje 35.000 dinara subvencije po hektaru. 'Nastavićemo razgovore, mislim da će sutra samo ministar… »
Vučević: Zahtevima poljoprivrednika nema kraja, spreman „dobar paket“ za poljoprivredu

Vučević: Zahtevima poljoprivrednika nema kraja, spreman „dobar paket“ za poljoprivredu

Danas pre 3 sata
Premijer Srbije Miloš Vučević ocenio je danas u Novom Sadu da nema „skrivenih“ para u državi koje bi se mogle naći za sve zahteve, ali da je spreman „dobar paket“ za poljoprivredu. Vučević je kazao da ne zna ni koliko je imao sastanaka sa… »
Vučević: Nema skrivenih para u državi za sve zahteve

Vučević: Nema skrivenih para u državi za sve zahteve

Beta pre 4 sati
Premijer Srbije Miloš Vučević ocenio je danas u Novom Sadu da nema "skrivenih" para u državi koje bi se mogle naći za sve zahteve, ali da je spreman "dobar paket" za poljoprivredu. Vučević je kazao da ne zna ni koliko je imao sastanaka sa brojnim… »
Vučević: Nema skrivenih para u državi za sve zahteve

Vučević: Nema skrivenih para u državi za sve zahteve

Radio sto plus pre 4 sati
Vučević je kazao da ne zna ni koliko je imao sastanaka sa brojnim udruženjima poljoprivrednika i da ne zna ni koja su od njih reprezentativna. Govoreći o njihovim zahtevima, naveo je da se sutra nastavljaju razgovori, na kojima će biti prisutni… »

Vesti dana »