Povezane vesti
Čokolada postaje nedostupna?
B92 02.10.2024
Čokolade bi ponovo mogle da poskupe jer su cene kakaoa dostigle najviši nivo u poslednjih 50 godina. Kako piše britanski Gardijan (The Guardian), kakao je dostigao vrednost od skoro 12.000 dolara po toni u prvoj polovini 2024. godine, a sve kao odgovor… »
Da li će čokolade uskoro biti nedostupne za većinu potrošača?
Biznis.rs 02.10.2024
Kakao dostigao rekordnu cenu u poslednjih 50 godina. Čokolade bi ponovo mogle da poskupe jer su cene kakaoa dostigle najviši nivo u poslednjih 50 godina. Kako piše britanski The Guardian, kakao je dostigao vrednost od skoro 12.000 dolara po toni u prvoj… »
Vesti dana »

Srbija odbacuje optužbe Vjose Osmani o ratnoj retorici: Oglasio se MSP Srbije: Još jedan pokušaj skretanja pažnje sa progona Srba na KiM
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Vučić čestitao Babišu pobedu na izborima: "Verujem u snagu prijateljstva i saradnje između Srbije i Češke"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Ko je Andrej Babiš, čija je partija ubedljivo pobedila na izborima u Češkoj?
Danas pre 1 satjoš 1 povezana