Povezane vesti

Kad već nije Teo, hoće li Jokić zaigrati za Panatinaikos?!

Kad već nije Teo, hoće li Jokić zaigrati za Panatinaikos?!

Sportske.net pre 3 sata
Dimitris Janakopulos nikoga ne ostavlja ravnodušnim, kako zbog rezultata sa Panatinaikosom koji je aktuelni prvak Evrope, tako i zbog svojih izjava u kojima bez okolišanja iznosi svoje stavove. Tako je bilo i u razgovoru za SKWEEK, gde je, pored… »
Kontroverzni vlasnik Panatinaikosa želi Jokića u Evropi: „Prestao sam da gledam NBA, pa opet počeo zbog njega“

Kontroverzni vlasnik Panatinaikosa želi Jokića u Evropi: „Prestao sam da gledam NBA, pa opet počeo zbog njega“

Nova pre 4 sati
: Dimitris Janakopulos, vlasnik Panatinaikosa, pričao je o mnogim košarkaškim temama prilikom gostovanja u jednom podkastu. Poznato je da je PAO u poslednje dve sezone znatno povećao budžet i doveo brojne evropske i svetske zvezde, a Janakopulos se… »
Jokić je jedini razlog zbog čega gledam NBA: Zbog ovoga gazda Panate ne može da ga dovede u Grčku!

Jokić je jedini razlog zbog čega gledam NBA: Zbog ovoga gazda Panate ne može da ga dovede u Grčku!

Hot sport pre 4 sati
Zaista je Jokić nešto posebno! Kontroverzni vlasnik Košarkaškog kluba Panatinaikos Dimitris Janakopulos istakao je da je veliki poštovalac lika i dela Nikole Jokića. „Prestao sam da gledam NBA ligu posle odlaska Majkla Džordana u penziju. Razlog… »
Sreo sam Željka na aerodromu, rekao mi je sve: Bobi otkrio zašto se vratio u Evroligu

Sreo sam Željka na aerodromu, rekao mi je sve: Bobi otkrio zašto se vratio u Evroligu

Mondo pre 4 sati
Boban Marjanović ispričao je zbog čega se vratio u Evroligu. Boban Marjanović (36) iznenadio je mnoge kada je odlučio da napusti NBA ligu i da se vrati u Evropu. Potpisao je za Fenerbahče i već je na prijateljskim mečevima dobio značajnu… »
''Prestao sam NBA da gledam kad je džordan otišao, zbog Srbina opet pratim!'' Janakopulos otkrio da bi voleo da vidi Jokića…

''Prestao sam NBA da gledam kad je džordan otišao, zbog Srbina opet pratim!'' Janakopulos otkrio da bi voleo da vidi Jokića…

Večernje novosti pre 4 sati
Prvi čovek Panatinaikosa, Dimitris Janakopulos, otkrio je za grčke medije da u poslednjih nekoliko godina ponovo prati NBA ligu, a glavni razlog je Nikola Jokić. Foto: Profimedia - Prestao sam da gledam NBA ligu posle odlaska Majkla Džordana u… »
Dimitris Janakopulos otkrio kog Srbina bi doveo u Panatu: "Od Džordana nisam pratio, a onda se pojavio on"

Dimitris Janakopulos otkrio kog Srbina bi doveo u Panatu: "Od Džordana nisam pratio, a onda se pojavio on"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Kontorverzni vlasnik Panatinaikosa Dimitris Janakopulos je u novom intervjuu pričao o tome koga bi voleo da vidi među Zelenima, da postoji mogućnost da postigne dogovor. Otkrio je da mu je upravo Nikola Jokić vratio želju za… »
"NBA gledam samo zbog Jokića - doveo bih ga u PAO"

"NBA gledam samo zbog Jokića - doveo bih ga u PAO"

B92 pre 5 sati
Kontroverzni vlasnik Košarkaškog kluba Panatinaikos Dimitris Janakopulos izjavio je da bi veoma voleo kada bi mogao u svoj tim da dovede Nikolu Jokića. On je sa grčkim medijima pričao o najboljem košarkašu sveta i priznao je da se vratio gledanju… »
Šampion Evrope hoće Nikolu Jokića: "Znam koliko zarađuje u Americi, veoma bih voleo da dođe"

Šampion Evrope hoće Nikolu Jokića: "Znam koliko zarađuje u Americi, veoma bih voleo da dođe"

Mondo pre 4 sati
Najbolji igrač sveta je san gazde Panatainaikosa Dimitrisa Janakopulosa. Vlasnik Panatinaikosa Dimitris Janakopulos rekao je da bi rado doveo Nikolu Jokića, da postoji bilo kakva mogućnost da najbolji košarkaš sveta opet zaigra u Evropi. I ne samo… »

Vesti dana »