Povezane vesti

U Sarajevu ponovo napadnuta kolona pod pratnjom ministra bezbednosti Nenada Nešića

U Sarajevu ponovo napadnuta kolona pod pratnjom ministra bezbednosti Nenada Nešića

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. U Sarajevu je danas ponovo napadnuta kolona pod pratnjom ministra bezbednosti u Savetu ministara Nenada Nešića. Nešić je rekao da raspolaže nezvaničnim informacijama da je kolonu napao bivši ili suspendovani federalni policajac… »
Niko i ništa ne može me ućutkati! Ponovo napadnuta kolona pod pratnjom ministra bezbednosti Nenada Nešića

Niko i ništa ne može me ućutkati! Ponovo napadnuta kolona pod pratnjom ministra bezbednosti Nenada Nešića

Blic pre 3 sata
U Sarajevu je danas ponovo napadnuta kolona pod pratnjom ministra bezbednosti u Savetu ministara Nenada Nešića. Nešić je rekao da raspolaže nezvaničnim informacijama da je kolonu napao bivši ili suspendovani federalni policajac, koji je poznat kao… »
Ponovo napadnuta kolona pod pratnjom ministra bezbednosti Nešića

Ponovo napadnuta kolona pod pratnjom ministra bezbednosti Nešića

Politika pre 4 sati
SARAJEVO – U Sarajevu je danas ponovo napadnuta kolona pod pratnjom ministra bezbednosti u Savetu ministara Nenada Nešića. Nešić je rekao da raspolaže nezvaničnim informacijama da je kolonu napao bivši ili suspendovani federalni policajac, koji… »
Napadnuta kolona ministra Nešića

Napadnuta kolona ministra Nešića

B92 pre 4 sati
U Sarajevu je danas ponovo napadnuta kolona pod pratnjom ministra bezbednosti u Savetu ministara Nenada Nešića. Nešić je rekao da raspolaže nezvaničnim informacijama da je kolonu napao bivši ili suspendovani federalni policajac, koji je poznat kao… »
U Sarajevu ponovo napadnuta kolona pod pratnjom ministra bezbednosti Nešića: "Niko i ništa me ne može ućutkati"

U Sarajevu ponovo napadnuta kolona pod pratnjom ministra bezbednosti Nešića: "Niko i ništa me ne može ućutkati"

Euronews pre 3 sata
U Sarajevu je danas ponovo napadnuta kolona pod pratnjom ministra bezbednosti u Savetu ministara Nenada Nešića. Nešić je rekao da raspolaže nezvaničnim informacijama da je kolonu napao bivši ili suspendovani federalni policajac, koji je poznat kao… »
Ponovo napad na ministra Nešića: U Sarajevu bivši policajac FBiH “udario” na kolonu pod pratnjom

Ponovo napad na ministra Nešića: U Sarajevu bivši policajac FBiH “udario” na kolonu pod pratnjom

Večernje novosti pre 3 sata
U SARAJEVU je danas ponovo napadnuta kolona pod pratnjom ministra bezbednosti u Savetu ministara Nenada Nešića. Foto Novosti Nešić je rekao da raspolaže nezvaničnim informacijama da je kolonu napao bivši ili suspendovani federalni policajac, koji… »

Vesti dana »