Povezane vesti

Desingerica se pobio nasred ulice: "Napali su mi ženu i raskrvarili joj usnu"

Desingerica se pobio nasred ulice: "Napali su mi ženu i raskrvarili joj usnu"

B92 pre 1 sat
Reper Dragomir Despić Desingerica ušao je u fizički sukob sa muškarcima na ulici, dok su u kolima bili njegova žena i dete. Građani su pokušavali da ih razdvoje i spreče incident u kojem je Desingerica navodno napao starijeg čoveka. Tim povodom… »
Pojavio se skandalozni snimak desingerice! Tuče se sa čovekom nasred ulice, pored njega supruga, treper tvrdi: "Udarili su…

Pojavio se skandalozni snimak desingerice! Tuče se sa čovekom nasred ulice, pored njega supruga, treper tvrdi: "Udarili su…

Kurir pre 4 sati
Dragomir Despić Desingerica našao se u centru skandala kada je isplivao snimak na kojem se tuče sa grupom građana, među kojima je i čovek starije dobe. Tim povodom, oglasio se kontroverzni reper, koji je ispričao detalje incidenta. - Naslov treba… »
Desingerica se potukao na ulici! Njegova supruga dobila udarac u lice! (VIDEO)

Desingerica se potukao na ulici! Njegova supruga dobila udarac u lice! (VIDEO)

Svet plus pre 3 sata
Dragomir Despić Desingerica potukao se sa starijim gospodinom nasred ulice, a njegova supruga je dobila udarac u lice. Desingerica se sa svojom suprugom Nevenom našao u neprijatnoj situaciji kada ga je nepoznati čovek, kako sam kaže, napao bez ikakvog… »
"Sreća što mi dete nije nastradalo, umalo Da se zakucamo": Desingerica u videu otkrio detalje tuče na ulici: "Mene je udario…

"Sreća što mi dete nije nastradalo, umalo Da se zakucamo": Desingerica u videu otkrio detalje tuče na ulici: "Mene je udario…

Blic pre 3 sata
Reper Dragomir Despić Desingerica i njegova supruga Nevena Brkljač doživeli su pravu dramu dok su prolazili automobilom kroz jedno naseljeno mesto, dok je sa njima bila i njihova ćerka. Desingerica se nakon sukoba na ulici sa nepoznatim čovekom… »
Desingerica sa ženom u tuči nasred ulice: Reperovoj supruzi raskrvarena usna - šok scene (video)

Desingerica sa ženom u tuči nasred ulice: Reperovoj supruzi raskrvarena usna - šok scene (video)

Blic pre 4 sati
Reper Dragomir Despić Desingerica i njegova supruga Nevena Brkljač našli su se usred neprijatne situacije koja se dogodila tokom i posle vožnje automobilom. Sa njima je bilo i njihovo dete, a Desingerica se za "Blic" oglasio ovim povodom. - Krenuo je… »
Desingerica se pobio nasred ulice, žena mu završila krvava: Izbila žestoka tuča, oglasio se reper

Desingerica se pobio nasred ulice, žena mu završila krvava: Izbila žestoka tuča, oglasio se reper

Mondo pre 4 sati
Desingerica otkrio detalje incidenta u kojem je povrede dobila njegova supruga. Reper Dragomir Despić Desingerica i njegova supruga Nevena našli su se u centru interesovanja zbog incidenta koji se dogodio tokom i posle vožnje automobilom. Kako je… »

Vesti dana »