Povezane vesti

Šef izraelske vojske: Izrael će odgovoriti Iranu

Šef izraelske vojske: Izrael će odgovoriti Iranu

Al Jazeera pre 1 sat
Možemo da lociramo važne ciljeve i možemo da ih pogodimo precizno i snažno, tvrdi načelnik generalštaba vojske Izraela Herci Halevi. Šef izraelske vojske izjavio je danas da će Izrael odgovoriti na raketni napad Irana i da njene snage mogu da… »
Šef izraelske vojske: Izrael će odgovoriti Iranu, možemo izvesti udare svuda u regionu

Šef izraelske vojske: Izrael će odgovoriti Iranu, možemo izvesti udare svuda u regionu

N1 Info pre 4 sati
Šef izraelske vojske izjavio je da će Izrael odgovoriti na raketni napad Irana i da njene snage mogu da izvedu udare svuda na Bliskom istoku. „Mi ćemo odgovoriti. Mi možemo da lociramo važne ciljeve i možemo da ih pogodimo precizno i snažno“… »
Komandant izraelske vojske: Izrael će odgovoriti Iranu, možemo izvesti udare svuda na Bliskom istoku

Komandant izraelske vojske: Izrael će odgovoriti Iranu, možemo izvesti udare svuda na Bliskom istoku

Kurir pre 3 sata
Komandant izraelske vojske izjavio je da će Izrael odgovoriti na raketni napad Irana i da njene snage mogu da izvedu udare svuda na Bliskom istoku. „Mi ćemo odgovoriti. Mi možemo da lociramo važne ciljeve i možemo da ih pogodimo precizno i… »
Sledi krvava osveta; Šef se oglasio VIDEO

Sledi krvava osveta; Šef se oglasio VIDEO

B92 pre 3 sata
Šef izraelske vojske izjavio je danas da će Izrael odgovoriti na raketni napad Irana i da njene snage mogu da izvedu udare svuda na Bliskom istoku. "Mi ćemo odgovoriti. Mi možemo da lociramo važne ciljeve i možemo da ih pogodimo precizno i snažno"… »

Vesti dana »