Povezane vesti

„U selu imam pet kućica, vodenicu i bioskop“: Srpski glumac napustio Beograd i posvetio se sopstvenom biznisu

„U selu imam pet kućica, vodenicu i bioskop“: Srpski glumac napustio Beograd i posvetio se sopstvenom biznisu

Nova pre 1 sat
: Šarmantni glumac Branko Janković, koji često priča o svom životu na selu, posvećen je sopstvenom biznisu - proizvodnji sira, mleka i surutke. Branko Janković se svojevremeno preselio u selo Gunjaci, kod Osečine, gde ima farmu sa velikim brojem… »
"U selu imam pet kućica, vodenicu i bioskop": Glumac napustio Beograd kako bi gajio koze, sad progovorio o imanju

"U selu imam pet kućica, vodenicu i bioskop": Glumac napustio Beograd kako bi gajio koze, sad progovorio o imanju

Mondo pre 5 sati
Branko Janković s ponosom ističe da se treba vratiti korenima. Glumac Branko Janković, zvezda filmova i serija "Nedelja", "Toma", "Koža", "Besa"... pre nekoliko godina se sa porodicom preselio u selo Gunajci, kod Osećine, gde ima farmu koza i… »
"Imam pet kućica, vodenicu,: Bioskop..." Srpski glumac progovorio o imetku - otkrio šta radi sa svim što poseduje

"Imam pet kućica, vodenicu,: Bioskop..." Srpski glumac progovorio o imetku - otkrio šta radi sa svim što poseduje

Blic pre 7 sati
Šarmantni glumac Branko Janković, koji često priča o svom životu na selu, posvećen je sopstvenom biznisu - proizvodnji sira, mleka i surutke. Branko se svojevremeno preselio u selo Gunjaci, kod Osečine, gde ima farmu sa velikim brojem koza. On u… »
"Blizu 100 tona mleka smo preradili": Glumac ne živi u Beogradu i ima unosan biznis: "guram i radim"

"Blizu 100 tona mleka smo preradili": Glumac ne živi u Beogradu i ima unosan biznis: "guram i radim"

Blic pre 16 sati
Poznati glumac Branko Janković, koji često priča o životu na selu, posvećen je sopstvenom biznisu - proizvodnji sira, mleka i surutke. Branko se svojevremeno preselio u selo Gunjaci, kod Osečine, gde ima farmu sa velikim brojem koza. Glumac u selu… »

Vesti dana »