Povezane vesti

"Imam strahove... postoji još jedan front, blizu je, na Balkanu"

"Imam strahove... postoji još jedan front, blizu je, na Balkanu"

B92 pre 4 sati
Ministar odbrane Italije Gvido Krozeto izjavio da pored Bliskog istoka postoji još jedan front koji je potencijalno eksplozivan kao taj, a to je tzv. Kosovo, prenosi Hafington post. Krozeto je to rekao u italijanskom parlamentu, pred komisijama za… »
"Imam strahove": Ministar odbrane Italije: Pored Bliskog istoka još jedan potencijalno eksplozivan front - Kosovo

"Imam strahove": Ministar odbrane Italije: Pored Bliskog istoka još jedan potencijalno eksplozivan front - Kosovo

Blic pre 5 sati
Ministar odbrane Italije Gvido Krozeto izjavio je danas da pored Bliskog istoka postoji još jedan front koji je potencijalno eksplozivan kao taj, a to je Kosovo. Krozeto je u italijanskom parlamentu kazao da postoji još jedan front koji ga brine, ne kao… »
Ministar odbrane Italije strahuje od kosovske krize gotovo isto kao od sukoba na Bliskom istoku

Ministar odbrane Italije strahuje od kosovske krize gotovo isto kao od sukoba na Bliskom istoku

Danas pre 13 sati
Ministar odbrane Italije Gvido Krozeto izjavio je danas da pored Bliskog istoka postoji još jedan front koji je potencijalno eksplozivan kao taj, a to je Kosovo. Krozeto je u italijanskom parlamentu kazao da postoji još jedan front koji ga brine, ne kao… »

Vesti dana »