Povezane vesti

Novak Đoković priznao da je nazadovao: Srbin iskreno pričao kineskim medijima o svom znanju mandarinskog! (video)

Novak Đoković priznao da je nazadovao: Srbin iskreno pričao kineskim medijima o svom znanju mandarinskog! (video)

Hot sport pre 2 sata
Srbin malo „razočarao“ prisutne! Novak Đoković igra na Mastersu u Šangaju nakon pet punih godina, a deluje da se tamošnja publika prilično uželela prisustva najboljeg tenisera svih vremena. „Vidim nekoliko podignutih obrva. Moram da poradim… »
"Nazadovao sam!" Novak Đoković rešio da "otvori karte" Kinezima pred start mastersa u Šangaju

"Nazadovao sam!" Novak Đoković rešio da "otvori karte" Kinezima pred start mastersa u Šangaju

Večernje novosti pre 3 sata
Novak Đoković se nalazi u Šangaju gde će učestvovati na mastersu, a na konferenciji za medije viđena je zanimljiva scena. Foto: Profimedia Naime, Novak nikada nije krio želju da nauči njihov jezik, ali čini se da je malo zapustio taj deo svog… »
Novak priznanjem zbunio novinare, morao da se izvinjava: „Nazadovao sam“ VIDEO

Novak priznanjem zbunio novinare, morao da se izvinjava: „Nazadovao sam“ VIDEO

Nova pre 5 sati
: Novak Đoković se nalazi u Šangaju gde će učestvovati na Mastersu, a na konferenciji za medije viđena je zanimljiva scena. Novak u Kini ima veliki broj navijača, a i sam nikada nije krio želju da nauči njihov jezik. Ipak, čini se da je malo… »

Vesti dana »