Povezane vesti

Đoković u Šangaju: Ovde sam da osvojim 100. titulu (video)

Đoković u Šangaju: Ovde sam da osvojim 100. titulu (video)

Sportski žurnal pre 3 minuta
Srpski as naglasio da njegova ljubav prema tenisu nikad neće prestati. Novak Đoković voli da igra na Masters turniru u Šangaju i rekao je da je motivisan da osvoji 100. titulu. - Volim da igram u Kini, a sad imam i poseban motiv da ovde osvojim 100… »
Đoković: Želim u Šangaju da osvojim 100. titulu

Đoković: Želim u Šangaju da osvojim 100. titulu

Sport klub pre 1 sat
I vrapci znaju da je Novak Đoković oborio sve najvažnije rekorde u profesionalnom tenisu, ali jedan od onih iz drugog reda, ne najvažniji, ali prilično važan, još mu izmiče. Reč je o ukupnom broju ATP titula koji odoleva skoro pola veka. Postavio… »
Novak Đoković u Šangaju igra za 100. titulu u karijeri i sprema se za obaranje jedinog važnog rekorda koji mu nedostaje

Novak Đoković u Šangaju igra za 100. titulu u karijeri i sprema se za obaranje jedinog važnog rekorda koji mu nedostaje

Danas pre 2 sata
Posle pet godina Novak Đoković je stigao u Kinu i odmah osetio koliko je cenjen u najmnogoljudnijoj državi sveta. Treninzi četvrtog tenisera sveta su vrlo posećeni, ali to srpskom asu ne smeta da se fokusira na primarni cilj u Šangaju – osvajanje… »
Đoković otkrio ciljeve, pa prozborio kineski: "Nazadovao sam" VIDEO

Đoković otkrio ciljeve, pa prozborio kineski: "Nazadovao sam" VIDEO

B92 pre 2 sata
Novak Đoković govorio je o utiscima nakon dolaska u Kinu, odnosno pred početak Mastersa u Šangaju. Novak je slobodan u prvom kolu Šangaja, a u drugom čeka boljeg iz duela Mikelsen – Bu. Ovo mu je prvo pojavljivanje u Šangaju posle pet godina… »
Đoković: Želim u Šangaju da osvojim 100. titulu

Đoković: Želim u Šangaju da osvojim 100. titulu

Novi magazin pre 3 sata
I vrapci znaju da je Novak Đoković oborio sve najvažnije rekorde u profesionalnom tenisu, ali jedan od onih iz drugog reda, ne najvažniji, ali prilično važan, još mu izmiče. Reč je o ukupnom broju ATP titula koji odoleva skoro pola veka. Postavio… »
Srpske zastave vijore se Šangajem - zbog Novaka VIDEO

Srpske zastave vijore se Šangajem - zbog Novaka VIDEO

B92 pre 4 sati
Novak Đoković izuzetno je popularan u Kini, odnosno Šangaju, a samim tim je i Srbija. Đoković se pre nekoliko dana vratio u Šangaj gde poslednjih pet godina nije dolazio da igra tamošnji Masters. Sada je to uradio, a njegov dolazak privukao je… »

Vesti dana »