Povezane vesti

Jokić: Poraz od SAD u Parizu je najveći u mojoj karijeri

Jokić: Poraz od SAD u Parizu je najveći u mojoj karijeri

Sport klub pre 26 minuta
Nikola Jokić vratio se obavezama u Denver Nagetsima sa kojima će odigrati utakmicu protiv Boston Seltiksa u Abu Dabiju. Srpski centar govorio je o Olimpijskim igrama, ali i izazovima koji ga čekaju u novoj sezoni. Jokić se osvrnuo na utakmicu sa SAD… »
Deandre džordan se ne seća Prvog susreta sa rakijom: Prvi put rupe u sećanju, kasnije se navikao! (video)

Deandre džordan se ne seća Prvog susreta sa rakijom: Prvi put rupe u sećanju, kasnije se navikao! (video)

Hot sport pre 32 minuta
Veliki je rodoljub Nikola! Nikola Jokić vratio se u Denver, gde ga nakon sjajnog leta sa selekcijom Srbije očekuju obaveze u najjačoj ligi sveta. To je privuklo pažnju brojnih medija, uključujući i srpske. Tako se desila zanimljiva priča između… »
Jokić: Utakmica protiv SAD je najteži poraz u mojoj karijeri

Jokić: Utakmica protiv SAD je najteži poraz u mojoj karijeri

Politika pre 2 sata
ABU DABI- Reprezentativac Srbije u košarci Nikola Jokić izjavio je da je utakmica protiv SAD na Olimpjskim igrama u Parizu najteži poraz u njegovoj dosadašnjoj karijeri. Srpski košarkaš se trenutno nalazi u Abu Dabiju sa ekipom Denvera, gde će… »
Jokić o Đokoviću: U jednom trenutku svi se mi osetimo kao Novak, pomislimo da smo najbolji, da smo on (foto, video)

Jokić o Đokoviću: U jednom trenutku svi se mi osetimo kao Novak, pomislimo da smo najbolji, da smo on (foto, video)

Sportski žurnal pre 2 sata
On je posebna ličnost, poseban sportista, toliko dugo predstavlja našu zemlju na zaista visokom nivou. Denver u Abu Dabiju igra pripremne mečeve sa Bostonom. Novinari su se sjatili oko zvezde Nagetsa, reprezentativca Srbije Nikole Jokića, trostrukog… »
Jokić: Poraz od SAD najteži u karijeri! Pešić za ovih par godina uradio veliku stvar za našu košarku (video)

Jokić: Poraz od SAD najteži u karijeri! Pešić za ovih par godina uradio veliku stvar za našu košarku (video)

Sportski žurnal pre 2 sata
Trostruki MVP NBA lige je trenutno u Abu Dabiju sa Denverom. Nikola Jokić je izjavio da je utakmica protiv SAD na Olimpijskim igrama u Parizu najteži poraz u njegovoj dosadašnjoj karijeri. Srpski košarkaš se trenutno nalazi u Abu Dabiju sa ekipom… »
Srbija će ga sada drugačije gledati! Nikola Jokić otkrio koji mu je poraz najteži u karijeri

Srbija će ga sada drugačije gledati! Nikola Jokić otkrio koji mu je poraz najteži u karijeri

Večernje novosti pre 2 sata
Srpski košarkaš Nikola Jokić okarakterisao je poraz od Amerikanaca u polufinalu Olimpijskih igara u Parizu kao najveći u svojoj karijeri. FOTO: Tanjug/AP Podsećamo, Srbija je u polufinalu Olimpijskih igara vodila skoro ceo meč, ali su Lebron Džejms… »
Jokić o Novaku: "Mislimo da smo kao on, najbolji na svetu" VIDEO

Jokić o Novaku: "Mislimo da smo kao on, najbolji na svetu" VIDEO

B92 pre 3 sata
Nikola Jokić, najbolji košarkaš na svetu, dotakao se Novaka Đokovića tokom intervjua koji je dao za medije u Abu Dabiju. Jokić je dobio pitanje o Đokovićevoj dugovečnosti, o sjajnoj formi koju pokazuje sa punih 37 godina i o tome da li to i njega… »
Jokić o porazu Srbije od SAD: Najteži u karijeri

Jokić o porazu Srbije od SAD: Najteži u karijeri

Vesti online pre 4 sati
Srpski košarkaš Nikola Jokić okarakterisao je poraz od Amerikanaca u polufinalu Olimpijskih igara u Parizu kao najveći u njegovoj karijeri. – Bila je dobra utakmica. Sigurno najveći poraz u mojoj karijeri do sada. Velika šansa, ali eto… Na kraju… »
Najteže mi je pao poraz od Amerike u celoj karijeri, mi Srbi smo svi ponekad Novak: Jokić sasvim iskreno o

Najteže mi je pao poraz od Amerike u celoj karijeri, mi Srbi smo svi ponekad Novak: Jokić sasvim iskreno o

Hot sport pre 4 sati
Veliki je rodoljub Nikola! Nikola Jokić vratio se u Denver, gde ga nakon sjajnog leta sa selekcijom Srbije očekuju obaveze u najjačoj ligi sveta. Za novinare je pričao o brojnim temama, između ostalog poraza od Amerike. “Bila je dobra utakmica… »
Nikola Jokić otkrio: Voleo bih da Pešić ostane

Nikola Jokić otkrio: Voleo bih da Pešić ostane

Euronews pre 5 sati
Od povratka u Denver, Nikola Jokić gotovo svakodnevo odgovara na jedno isto pitnje, a vezano je za učešće na Olimpijskim igrama u Partizu. Srpski košarkaš se još jednom i to pred utaakmice njegovog Denvera u Abu Dabiju protiv aktuelnog šampiona… »
Jokić otkrio koji mu je poraz najteži u karijeri VIDEO

Jokić otkrio koji mu je poraz najteži u karijeri VIDEO

B92 pre 4 sati
Srpski košarkaš Nikola Jokić okarakterisao je poraz od Amerikanaca u polufinalu Olimpijskih igara u Parizu kao najveći u njegovoj karijeri. "Bila je dobra utakmica. Sigurno najveći poraz u mojoj karijeri do sada. Velika šansa, ali eto... Na kraju su… »

Vesti dana »