Povezane vesti

"Dočekaće me sa trubačima, ne sa policijom": Vlada Stanojević o nasilju nad bivšom, šokirao izjavom u emisiji

"Dočekaće me sa trubačima, ne sa policijom": Vlada Stanojević o nasilju nad bivšom, šokirao izjavom u emisiji

Mondo pre 2 sata
Bivši voditelj Vlada Stanojević progovorio o navodnoj poternici i povratku u Srbiju. Voditelj Vladimir Vlada Stanojević, nekadašnji voditelj emisije "City", 2015. godine je završio na sudu zbog fizičkog nasilja nad tadašnjom devojkom Anamarijom… »
"Dočekaće me sa trubačima, a ne sa policijom": Vlada Stanojević progovorio o poternici i povratku u Srbiju

"Dočekaće me sa trubačima, a ne sa policijom": Vlada Stanojević progovorio o poternici i povratku u Srbiju

Blic pre 3 sata
Voditelj Vladimir Vlada Stanojević je bio omiljeno lice emisije "City", a na njegov uspeh je pala senka 2015. godine kada je zbog fizičkog nasilja nad tadašnjom devojkom Anamarijom Žujović završio na sudu. Slučaj i dalje nije okončan, jer se čeka… »
"Dočekaće me sa trubačima, a ne sa policijom" Vladimir Stanojević priznao da li je pobegao u Ameriku, progovorio o…

"Dočekaće me sa trubačima, a ne sa policijom" Vladimir Stanojević priznao da li je pobegao u Ameriku, progovorio o…

Kurir pre 5 sati
Vladimir Vlada Stanojević je bio jedan od najpopularnijih voditelja dvehiljaditih godina. Najveću popularnost stekao je kao voditelj emisije "City" u kojoj je i započeo karijeru 2009. godine, a 2015. godine našao se u centru skandala kada je zbog… »

Vesti dana »