Povezane vesti

Novak Đoković otkrio da ove godine ima ekstra motiv za igranje u Kini

Novak Đoković otkrio da ove godine ima ekstra motiv za igranje u Kini

Euronews pre 1 sat
Novak Đoković, posle pet godina igraće na Mastersu u Šangaju. Srpski teniser je smanjio broj turnira, ali je odlučio da se ove godine vrati u Kinu. Podsetimo, srpski teniser je na žrebu saznao da sa Alkarazom i Sinerom ne može da igra do finala, a… »
Đoković: Volim da igram u Šangaju, imam motivaciju da ovde osvojim 100. titulu

Đoković: Volim da igram u Šangaju, imam motivaciju da ovde osvojim 100. titulu

Politika pre 2 sata
ŠANGAJ – Srpski teniser Novak Đoković izjavio je da voli da igra na Masters turniru u Šangaju i da ima motivaciju da u kineskom gradu osvoji 100. titulu u karijeri. "Volim da igram u Kini, a ove godine imam i ekstra motiv da ovde osvojim 100. titulu… »
Đoković: Voleo bih da u Šangaju osvojim svoju 100. titulu

Đoković: Voleo bih da u Šangaju osvojim svoju 100. titulu

Nedeljnik pre 4 sati
Najtrofejniji teniser svih vremena Novak Đoković izjavio je danas na konferenciji za štampu da bi voleo da u Šangaju osvoji svoju 100. titulu u karijeri. Đoković ovog vikenda započinje svoje učešće na masters turniru u Šangaju, gde je poslednji… »
"Novače, kako ide ljubav?": Osmeh od uva do uva na licu Srbina, a nije reč o Jeleni

"Novače, kako ide ljubav?": Osmeh od uva do uva na licu Srbina, a nije reč o Jeleni

Mondo pre 5 sati
Novak Đoković opisao je svoju "ljubavnu vezu" sa tenisom koja traje od kada je bio dete. Srpski teniser Novak Đoković boravi u Šangaju gde ga očekuje učešće na mastersu na kome nije igrao godinama, a gde je uvek imao ogromnu podršku navijača… »

Vesti dana »