Povezane vesti
Lavrov: Rusija i Kina imaju stabilne odnose koji doprinose razvoju dve zemlje
RTV 03.10.2024
MOSKVA - Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je danas da Rusija i Kina imaju stabilne odnose koji doprinose razvoju dve zemlje. "Bilateralni odnosi su dostigli nivo bez presedana U aktuelnim geopolitičkim realnostima, rusko-kinesko… »
Lavrov: Rusija i Kina imaju stabilne odnose koji doprinose razvoju dve zemlje
Politika 03.10.2024
MOSKVA – Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je danas da Rusija i Kina imaju stabilne odnose koji doprinose razvoju dve zemlje. "Bilateralni odnosi su dostigli nivo bez presedana U aktuelnim geopolitičkim realnostima, rusko-kinesko… »
Lavrov: Rusija i Kina imaju stabilne odnose koji doprinose razvoju dve zemlje
Vesti online 03.10.2024
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je danas da Rusija i Kina imaju stabilne odnose koji doprinose razvoju dve zemlje. – Bilateralni odnosi su dostigli nivo bez presedana U aktuelnim geopolitičkim realnostima, rusko-kinesko sveobuhvatno… »
Vesti dana »

Potop u najavi: RHMZ objavio detalje nevremena koje danas stiže u Srbiju i ovo morate da čujete
Nova pre 7 minutajoš 29 povezanih

Aleksandar Vučić: Postaraćemo se da Srbija ima uredno snabdevanje svim derivatima nafte i da građani pristojno, dobro i normalno žive
Pravda pre 2 minutajoš 23 povezane

Dojava o bombi blokirala nastavu u vranjskoj Gimnaziji i OŠ „VukKaradžić“ i „Radoje Domanović“
Jug press pre 27 minutajoš 15 povezanih

VIDEO: Stjuardesa povređena u sudaru dva aviona na pisti u Njujorku
Radio 021 pre 1 satjoš 11 povezanih