Povezane vesti

Vučić razgovarao sa Pir Musar: Zahvalio sam Sloveniji na podršci koju daje Srbiji na EU putu

Vučić razgovarao sa Pir Musar: Zahvalio sam Sloveniji na podršci koju daje Srbiji na EU putu

Euronews pre 3 sata
Predsednik Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa predsednicom Slovenije Natašom Pirc Musar o predstojećem susretu lidera u Procesu Brdo - Brioni, koji se održava 7. i 8. oktobra u Tivtu. Vučić je na svom Instagram nalogu objavio da je zahvalio… »
Predsednik razgovarao sa predsednicom Slovenije o susretu lidera u Procesu Brdo-Brioni

Predsednik razgovarao sa predsednicom Slovenije o susretu lidera u Procesu Brdo-Brioni

RTV pre 4 sati
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa predsednicom Slovenije Natašom Pirc Musar o predstojećem susretu lidera u Procesu Brdo - Brioni, koji se održava 7. i 8. oktobra u Tivtu. Vučić je na svom instagram nalogu objavio da je… »
Vučić razgovarao sa predsednicom Slovenije o susretu lidera u procesu Brdo-Brioni

Vučić razgovarao sa predsednicom Slovenije o susretu lidera u procesu Brdo-Brioni

Blic pre 3 sata
Predsednik Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa predsednicom Slovenije Natašom Pirc Musar o predstojećem susretu lidera u Procesu Brdo - Brioni, koji se održava 7. i 8. oktobra u Tivtu. Vučić je na svom instagram nalogu objavio da je zahvalio… »
Vučić: Razgovor s Natašom Pirc Musar o ključnim pitanjima FOTO

Vučić: Razgovor s Natašom Pirc Musar o ključnim pitanjima FOTO

B92 pre 4 sati
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom s predsednicom Republike Slovenije Natašom Pirc Musar. "Dobar razgovor sa Natašom Pirc Musar o predstojećem susretu lidera u Procesu Brdo–Brioni, kao i ključnim pitanjima koje… »
Vučić sa predsednicom Slovenije o susretu lidera u Procesu Brdo-Brioni

Vučić sa predsednicom Slovenije o susretu lidera u Procesu Brdo-Brioni

RTS pre 3 sata
Predsednik Aleksandar Vučić razgovarao je sa predsednicom Slovenije Natašom Pirc Musar o predstojećem susretu lidera u Procesu Brdo - Brioni, koji se održava 7. i 8. oktobra u Tivtu. Aleksandar Vučić je na svom instagram nalogu objavio da je… »
Dobar razgovor sa predsednicom Slovenije Vučić: Zahvalio sam Sloveniji na podršci koju daje Srbiji na EU putu

Dobar razgovor sa predsednicom Slovenije Vučić: Zahvalio sam Sloveniji na podršci koju daje Srbiji na EU putu

Kurir pre 4 sati
BEOGRAD - Dobar razgovor sa Natašom Pirc Musar o predstojećem susretu lidera u Procesu Brdo-Brioni, kao i ključnim pitanjima koje treba razmatrati u cilju jačanja razumevanja i međusobne podrške u regionu. Zahvalio sam Sloveniji na podršci koju… »

Vesti dana »