Povezane vesti

„Sa ovim je na mene izvršen atentat“: Oglasio se Desingerica nakon skandalozne tuče (FOTO)

„Sa ovim je na mene izvršen atentat“: Oglasio se Desingerica nakon skandalozne tuče (FOTO)

Nova pre 4 sati
: Reper Dragomir Despić Desingerica i njegova supruga Nevena Brkljač doživeli su neprijatnu situaciju koja se dogodila tokom i posle vožnje automobilom. Sa njima je bilo i njihovo dete, a Desingerica se oglasio ovim povodom. „Krenuo je da gurne… »
Nakon skandalozne tuče oglasio se Desingerica: Objavio šokantnu fotografiju i napisao: "Sa ovim je na mene izvršen atentat"

Nakon skandalozne tuče oglasio se Desingerica: Objavio šokantnu fotografiju i napisao: "Sa ovim je na mene izvršen atentat"

Kurir pre 5 sati
Reper Dragomir Despić Desingerica i njegova supruga Nevena Brkljač doživeli su neprijatnu situaciju koja se dogodila tokom i posle vožnje automobilom. Sa njima je bilo i njihovo dete, a Desingerica se oglasio ovim povodom. - Krenuo je da gurne kolica… »
(Foto): "Ovim je izvršen atentat na mene": Desingerica nakon tuče podelio fotografiju

(Foto): "Ovim je izvršen atentat na mene": Desingerica nakon tuče podelio fotografiju

Blic pre 5 sati
Reper Dragomir Despić Desingerica i njegova supruga Nevena Brkljač doživeli su neprijatnu situaciju koja se dogodila tokom i posle vožnje automobilom. Sa njima je bilo i njihovo dete, a Desingerica se za "Blic" oglasio ovim povodom. - Krenuo je da… »
Desingerica pokazao čime je napadnut: "Ovim je izvršen atentat na mene" FOTO

Desingerica pokazao čime je napadnut: "Ovim je izvršen atentat na mene" FOTO

B92 pre 5 sati
Reper Dragomir Despić Desingerica juče je imao incident o kojem se sada oglasio na Instagramu. Naime, on je objavio fotografiju kolica za građevinske radove te napisao kako je njima na njega "izvršen atentat". On se potom i oglasio za Telegraf pa… »
Muškarac pozvao policiju posle okršaja sa desingericom: Evo šta tvrdi da se dogodilo sa reperom - isplivali detalji

Muškarac pozvao policiju posle okršaja sa desingericom: Evo šta tvrdi da se dogodilo sa reperom - isplivali detalji

Blic pre 20 sati
Reper Dragomir Despić Desingerica i njegova supruga Nevena Brkljač našli su se usred neprijatne situacije koja se dogodila tokom i posle vožnje automobilom. Desingerica se nakon sukoba na ulici sa nepoznatim čovekom oglasio na "Blic" i otkrio svoju… »

Vesti dana »