Povezane vesti
Sindikati u prosveti odlučili da odbijaju realizaciju platforme "Zdravitas"
Insajder 03.10.2024
Reprezentativni sindikati u prosveti doneli su u četvrtak 3. oktobra odluku da odbijaju realizaciju platforme "Zdravitas", saopšteno je posle sastanka. 'Zdravitas' je informaciona platforma za sport čiji je cilj da unapredi proces praćenja fizičkog… »
Sindikati prosvetnih radnika odbili da učestvuju u Zdravitasu
Danas 03.10.2024
Reprezentativni sindikati prosvetnih radnika odlučili su danas da odbijaju učešće u projektu Zdravitas. „Neodgovorno je od strane Ministarstva prosvete da traži dodatno angažovanje od zaposlenih u trenutku kada država ne ispunjava preuzete obaveze… »
Reprezentativni sindikati prosvetnih radnika odbili da učestvuju u projektu "Zdravitas"
NIN 03.10.2024
Reprezentativni sindikati u prosveti saopštili su da neće učestvovati u projektu " Zdravitas" kojeg je Ministarstvo prosvete pokrenulo radi prikupljana podataka o fizičkom razvoju i motoričkim sposobnostima učenika u Srbiji. Sindikati su u saopštenju… »
Vesti dana »
Zelenski za ekonomskog savetnika imenovao zamenicu bivšeg kanadskog premijera Trudoa
Serbian News Media pre 20 minutajoš 35 povezanih
Tragedija u švajcarskom skijalištu: 40 mrtvih, među žrtvama i povređenima i državljani Srbije
BBC News pre 50 minutajoš 27 povezanih
RHMZ, MUP i Putevi Srbije nižu upozorenja, a Srbi masovno stavljaju sveće u auto - stari trik može ovih dana vam spasi živu glavu
Blic pre 10 minutajoš 49 povezanih
"Zakon džungle" bura u svetu zbog Venecuele: Zamrznuta imovina Madura, tenkovi na granicama, Makron brani međunarodno pravo
Blic pre 10 minutajoš 50 povezanih
Predstavnici MOL-a stigli u Srbiju: Analiziraju poslovanje NIS-a
Nova ekonomija pre 20 minutajoš 21 povezana



