Povezane vesti

Vučić: Država je kod prosvetara napravila grešku (VIDEO)

Vučić: Država je kod prosvetara napravila grešku (VIDEO)

Insajder pre 55 minuta
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u četvrtak 3. oktobra, govoreći o protestima poljoprivrednika i prosvetara, da je razgovor najbolje rešenje kada postoji neko nezadovoljstvo i da je njegova filozofija da nikada neće da trpi grupe za… »
Mali sa misijom MMF: Budžet za 2025. zasnivaće se na ulaganju u kapitalne investicije

Mali sa misijom MMF: Budžet za 2025. zasnivaće se na ulaganju u kapitalne investicije

N1 Info pre 2 sata
Ministar finansija Siniša Mali danas je u razgovaru sa misijom Međunarodnog monetarnog fonda (MMF) rekao da će se budžet Srbije za 2025. godinu zasnivati na ulaganju u kapitalne investicije, uz fisklanu odgovornost. Današnjim sastancima misija MMF je… »
Međunarodni monetarni fond u finalnoj reviziji u Srbiji, 'teški razgovori' za Vučića

Međunarodni monetarni fond u finalnoj reviziji u Srbiji, 'teški razgovori' za Vučića

Slobodna Evropa pre 2 sata
Misija Međunarodnog monetarnog fonda (MMF-a) započela je 3. oktobra posetu čiji je cilj četvrta i poslednja revizija aktuelnog stend-baj aranžmana koji Srbija ima sa tom međunarodnom finansijskom institucijom. U poseti Srbiji biće do 15. oktobra… »
Predsednik Srbije: Razgovor najbolji način rešavanja problema, neću podleći pritiscima

Predsednik Srbije: Razgovor najbolji način rešavanja problema, neću podleći pritiscima

RTV pre 4 sati
SUBOTICA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, govoreći o protestima poljoprivrednika i prosvetara, da je razgovor najbolje rešenje kada postoji neko nezadovoljstvo i da je njegova filozofija da nikada neće da trpi grupe za pritisak… »
Nikada pod pritiskom sa ulice neću donositi odluke! Vučić u Subotici govorio o zahtevima prosvetara i poljoprivrednika…

Nikada pod pritiskom sa ulice neću donositi odluke! Vučić u Subotici govorio o zahtevima prosvetara i poljoprivrednika…

Kurir pre 4 sati
Od najnovijeg Hronološki Predsednik je, odgovarajući na pitanja novinara, rekao da nisu bili laki razgovori sa MMF-om, i kaže da izrazito poštuje njihovu delegaciju. - Ja sam tražio, želim sada da me čuju ovi koji će ostati posle mene, da nauče… »
Mali sa misijom MMF-a: Budžet za 2025. zasnivaće se na ulaganju u kapitalne investicije

Mali sa misijom MMF-a: Budžet za 2025. zasnivaće se na ulaganju u kapitalne investicije

Radio sto plus pre 3 sata
Današnjim sastancima misija MMF-a je započela posetu Srbiji, koja će trajati do 15. oktobra, a povodom četvrte i poslednje revizije aktuelnog stend-baj aranžmana koji država ima sa tom finansijskom institucijom. Mali i šef misije Donald Mekgetigan… »
Vučić: Imao sam teške razgovore sa misijom MMF-a

Vučić: Imao sam teške razgovore sa misijom MMF-a

Novi magazin pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je danas imao teške razgovore sa misijom Međunarodnog monetarnog fonda (MMF). "Nije lak razgovor bio, oni su vrlo strogi. Ja sam uvek tražio da MMF bude tu. Oni su 2011. napustili Srbiju, a ja sam od… »

Vesti dana »