Povezane vesti

Partizanov Nindža dobio Zvezdu na rođendan, pa poručio: Mislite u Beogradu je haos, samo da vidite Teheran!

Partizanov Nindža dobio Zvezdu na rođendan, pa poručio: Mislite u Beogradu je haos, samo da vidite Teheran!

Mondo pre 2 sata
Rukometaš Partizana Said Heidarirad otkrio je da se jako lako uklopio u Beograd. Partizan je pred sam početak nove sezone doveo možda i najzvučnije pojačanje, Saida Heidarirada! Iranac koji je godinama branio na najvećem nivou i u Ligi šampiona… »
Partizanov nindža: Ne osećam se strancem u Srbiji, došao sam po titulu

Partizanov nindža: Ne osećam se strancem u Srbiji, došao sam po titulu

Večernje novosti pre 4 sati
Vest da iranski nindža dolazi u Beograd i oblači crno-beli dres privukla je veliku pažnju sportske javnosti u Srbiji. Said Heidarirad sleteo je na aerodrom "Nikola Tesla" dva dana pre zvanične promocije ekipe, a mesec dana kasnije u razgovoru za… »
Iranski Nindža u Beogradu i put "od trnja" do Partizana: "Klub zabranio da idem na predavanja, bićemo šamponi"

Iranski Nindža u Beogradu i put "od trnja" do Partizana: "Klub zabranio da idem na predavanja, bićemo šamponi"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Vest da iranski ,,Nindža” dolazi u Beograd i oblači crno-beli dres privukla je veliku pažnju sportske javnosti u Srbiji. Said Heidarirad sleteo je na aerodrom ,,Nikola Tesla” dva dana pre zvanične promocije ekipe, a mesec dana… »

Vesti dana »