Povezane vesti

Hospitalizovana Tereza Kesovija

Hospitalizovana Tereza Kesovija

B92 pre 3 sata
Pevačica Tereza Kesovija svoj 86. rođendan proslavlja u bolnici. Tereza Kesovija oglasila se iz bolničke sobe i otkrila da joj nije do slavlja i da je zadobila povrede prilikom pada. "Ja sam u bolnici. Žao mi je, nisam u stanju objašnjavati šta se… »
"U bolnici sam": Tereza Kesovija danas puni 86. godina, rođendan dočekala u bolničkoj sobi - Evo šta se dogodilo

"U bolnici sam": Tereza Kesovija danas puni 86. godina, rođendan dočekala u bolničkoj sobi - Evo šta se dogodilo

Blic pre 4 sati
Pevačica Tereza Kesovija danas slavi svoj 86. rođendan koji provodi u bolnici. Tereza Kesovija oglasila se iz bolničke sobe i otkrila da joj nije do slavlja i da je zadobila povrede prilikom pada. - Ja sam u bolnici. Žao mi je, nisam u stanju… »
Tereza Kesovija pala, završila u bolnici! Rođendan proslavila u bolničkom krevetu, evo kako se oseća

Tereza Kesovija pala, završila u bolnici! Rođendan proslavila u bolničkom krevetu, evo kako se oseća

Kurir pre 5 sati
Tereza Kesovija danas je napunila 86 godina, ali se nažalost pevačica nalazi u bolnici i o slavlju ne razmišlja. - Ja sam u bolnici. Žao mi je, nisam vam u stanju objašnjavati što mi se dogodilo. Pala sam, jako sam se udarila - rekla je pevačica… »
Tereza Kesovija pala, završila u bolnici: Evo kako se sada oseća

Tereza Kesovija pala, završila u bolnici: Evo kako se sada oseća

Nova pre 4 sati
: Tereza Kesovija danas je napunila 86 godina, ali se nažalost pevačica nalazi u bolnici i o slavlju ne razmišlja. Tereza Kosovija otkrila je da se trenutno nalazi u bolnici. „Ja sam u bolnici. Žao mi je, nisam vam u stanju objašnjavati što mi se… »

Vesti dana »