Povezane vesti

Uživo sa Mićom Berićem: Šta Partizan može da očekuje na startu Evrolige?

Uživo sa Mićom Berićem: Šta Partizan može da očekuje na startu Evrolige?

Nova pre 25 minuta
: Košarkaši Partizana gostuju Baskoniji u prvom kolu Evrolige, a tekstualni prenos možete pratiti na Nova.rs. Evroliga počinje, a već prvog dana Partizan ima nezgodno gostovanje. Crno-beli ne pamte po dobrom utakmice u Vitoriji. I prošle i… »
Čima Moneke o sastavima partizana i zvezde: Jedan od najboljih igrača u Evroligi otkrio da li mu se više sviđaju crno ili…

Čima Moneke o sastavima partizana i zvezde: Jedan od najboljih igrača u Evroligi otkrio da li mu se više sviđaju crno ili…

Večernje novosti pre 2 sata
Pred sam start nove sezone Evrolige, Čima Moneke, košarkaš Baskonije, koji je tokom leta bio dovođen u vezu sa Partizanom, ali do realizacije tog transfera nikada nije došlo, analizirao je timove koji će se takmičiti u najelitnijem košarkaškom… »
Čima Moneke upitan – crvena zvezda ili Partizan: „Sviđa mi se šta je Zvezda uradila“ (video)

Čima Moneke upitan – crvena zvezda ili Partizan: „Sviđa mi se šta je Zvezda uradila“ (video)

Hot sport pre 3 sata
„Kodi će imati veliku godinu“ Ovog četvrtka startuje nova sezona Evrolige, a Partizan će u prvom meču, sa početkom u 20:30, igrati u gostima protiv Baskonije, tima u kojem igra jedan od najboljih košarkaša lige, Čima Moneke, koji je ujedno bio… »
Partizan ili Zvezda? Moneke izabrao, pa otkrio detalje o Lundbergu i Vašingtonu

Partizan ili Zvezda? Moneke izabrao, pa otkrio detalje o Lundbergu i Vašingtonu

B92 pre 4 sati
Ove večeri od 20.30 Baskonija i Partizan svojim duelom u Vitoriji od 20.30 otvaraju novu sezonu Evrolige. Uoči početka nove "evroligaške žurke", jedan od najboljih igrača Baskonije Čima Moneke je bio gost podkasta "Triple Threat". Tim povodom je… »
Čima Moneke i zašto mu se jedan beogradski klub sviđa više od drugog

Čima Moneke i zašto mu se jedan beogradski klub sviđa više od drugog

Sportske.net pre 3 sata
Partizan večeras gostuje Baskoniji u prvom meču u Evroligi za crno-bele ove sezone, a jedan od igrača koji će biti pod lupom jeste i Čima Moneke. On je gostovao u podkastu "Triple Threat" gde je, između ostalog, analizirao Partizan i Crvenu zvezdu… »

Vesti dana »