Povezane vesti

Na suđenju "vračarcima" Drakula priznao da je postavio bombu pod Vukićevićev automobil; Svedočila i supruga ubijenog…

Na suđenju "vračarcima" Drakula priznao da je postavio bombu pod Vukićevićev automobil; Svedočila i supruga ubijenog…

Insajder pre 2 sata
U Specijalnom sudu u Beogradu u četvrtak 3. oktobra je jedan od optuženih pripadnika organizovane kriminalne grupe "vračarci", Marko Drakula priznao da je 2019. godine postavio eksploziv pod automobil Lazara Vukićevića i aktivirao ga. Svedočila je i… »
Na suđenju „vračarcima” Drakula priznao da je postavio bombu pod Vukićevićev automobil

Na suđenju „vračarcima” Drakula priznao da je postavio bombu pod Vukićevićev automobil

Politika pre 2 sata
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je jedan od optuženih pripadnika organizovane kriminalne grupe „vračarci”, Marko Drakula priznao da je 2019. godine postavio eksploziv pod automobil Lazara Vukićevića i aktivirao ga. U sudnici je između ostalog… »
Mara Halabrin na suđenju „vračarcima“: U gepeku mog sina bile su značke BIA

Mara Halabrin na suđenju „vračarcima“: U gepeku mog sina bile su značke BIA

N1 Info pre 2 sata
Mara Halabrin, majka ubijenog Aleksandra Halabrina, svedočila je na suđenju kriminalnoj grupi "vračarci", koja je optužena i za ubistvo njenog sina. Aleksandar Halabrin nestao je 20. marta 2020. godine, a njegovo telo pronađeno je nepuna dva meseca… »
„Druže, ostao si bez poršea“: Sin poznatog muzičara priznao da je podmetnuo bombu ispod automobila Lazara Vukićevića

„Druže, ostao si bez poršea“: Sin poznatog muzičara priznao da je podmetnuo bombu ispod automobila Lazara Vukićevića

Nova pre 3 sata
: Marko Drakula, sin frontmena grupe Direktori, Nebojše Drakule, koji je optužen da je 7. oktobra 2019. kao pripadnik "vračarskog klana", pokušao da ubije sada pokojnog Lazara Vukićevića priznao je danas u Specijalnom sudu u Beogradu da je on osoba… »
"Hteo sam da vidi da sam to ja, da gleda u mene": Sin muzičara priznao da je postavio bombu pod Lazarov porše

"Hteo sam da vidi da sam to ja, da gleda u mene": Sin muzičara priznao da je postavio bombu pod Lazarov porše

Mondo pre 3 sata
Na snimku se vidi kako osoba ima crne naočare, crni šešir, žute rukavice, bele rukave ispod crnog prsluka, spušta ranac, vadi nešto iz njega i u rukama nosi nešto pravougaonog oblika. Marko Drakula, sin frontmena grupe Direktori, Nebojše Drakule… »
"Druže, ostao si bez poršea": Drakula na suđenju "vračarcima" priznao da je postavio bombu pod Vukićevićev automobil

"Druže, ostao si bez poršea": Drakula na suđenju "vračarcima" priznao da je postavio bombu pod Vukićevićev automobil

Euronews pre 3 sata
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je jedan od optuženih pripadnika organizovane kriminalne grupe "vračarci", Marko Drakula priznao da je 2019. godine postavio eksploziv pod automobil Lazara Vukićevića i aktivirao ga. U sudnici je između ostalog… »
Suđenje kriminalnoj grupi „vračarci“: Emitovan snimak na kome se vidi postavljanje bombe ispod „poršea“

Suđenje kriminalnoj grupi „vračarci“: Emitovan snimak na kome se vidi postavljanje bombe ispod „poršea“

N1 Info pre 4 sati
Na suđenju kriminalnoj grupi "vračarci" optuženoj za tri teška ubistva i šest pokušaja teških ubistava planirano je da se ispitaju oštećeni svedoci Sanja Šarac, udovica Aleksandra Šarca, Mara Halabrin, majka ubijenog Aleksandra Halabrina, kao i… »
"Ja sam postavio bombu": Sin poznatog muzičara posle 5 godina priznao da je stavio eksploziv pod "porše" Lazara Vukićevića

"Ja sam postavio bombu": Sin poznatog muzičara posle 5 godina priznao da je stavio eksploziv pod "porše" Lazara Vukićevića

Blic pre 4 sati
Marko Drakula, sin frontmena grupe Direktori, Nebojše Drakule, koji je optužen da je 7. oktobra 2019. kao pripadnik "vračarskog klana", pokušao da ubije sada pokojnog Lazara Vukićevića priznao je danas u Specijalnom sudu u Beogradu da je on osoba sa… »
Druže, ostao si bez poršea: Sin poznatog muzičara priznao da je podmetnuo bombu pod "porše" Lazara Vukićevića, tvrdi da…

Druže, ostao si bez poršea: Sin poznatog muzičara priznao da je podmetnuo bombu pod "porše" Lazara Vukićevića, tvrdi da…

Kurir pre 5 sati
Marko Drakula, sin frontmena grupe Direktori, Nebojše Drakule, koji je optužen da je 7. oktobra 2019. kao pripadnik "vračarskog klana", pokušao da ubije sada pokojnog Lazara Vukićevića priznao je danas u Specijalnom sudu u Beogradu da je on osoba sa… »

Vesti dana »