Povezane vesti
Jovanov: Sa opozicijom dogovoren način rada na predstojećoj sednici o litijumu
Politika 03.10.2024
Predsednik poslaničke grupe Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane Milenko Jovanov rekao je da je na današnjem Kolegijumu u parlamentu sa predstavnicima opozicije dogovoren način rada na narednoj sednici na kojoj će se naći njihov predlog za… »
Jovanov: Sa opozicijom dogovoren način rada na predstojećoj sednici o litijumu
Euronews 03.10.2024
Predsednik poslaničke grupe Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane Milenko Jovanov rekao je da je na današnjem Kolegijumu u parlamentu sa predstavnicima opozicije dogovoren način rada na narednoj sednici na kojoj će se naći njihov predlog za… »
Održan skupštinski kolegijum o sednici o litijumu
Danas 03.10.2024
U Skupštini Srbije danas je održan kolegijum na kojem su predstavnici svih poslaničkih grupa i predsednica Skupštine, Ana Brnabić, dogovoriti o načinu rada na sledećoj sednici parlamenta, koja počinje u ponedeljak, 7. oktobra. Pored konsultacija o… »
Vesti dana »

Ima topa-nema topa, u magacinu je, u stvari pored Skupštine: Dačić danima ne može da se dogovori sam sa sobom
Pravda pre 17 minutajoš 32 povezane

„Javni servis ima obaveze prema građanima, kome služite“: Govor profesora ispred zgrade RTS-a
N1 Info pre 2 satajoš 30 povezanih

Danas: Žandarm tvrdi da je više zvučnih topova bilo raspoređeno u subotu na protestu u Beogradu
Beta pre 9 satijoš 14 povezanih