Povezane vesti

Frenk Kaminski se prisetio Partizana i Srbije: „Oni su ludi, obožavaju košarku“

Frenk Kaminski se prisetio Partizana i Srbije: „Oni su ludi, obožavaju košarku“

Hot sport pre 3 sata
„Bilo je zabavno, imao sam sjajne navijače“ Frenk Kaminski je dobio priliku koju možda nije očekivao, ali ju je dočekao sa velikim uzbuđenjem. Nekadašnji centar brojnih NBA timova ponovo se našao u Finiksu, gradu gde je proveo tri godine… »
U Beogradu sam bio u stanu, bez prijatelja, porodice, sam sa sobom

U Beogradu sam bio u stanu, bez prijatelja, porodice, sam sa sobom

Sportski žurnal pre 3 sata
Igrač Partizana prisetio kako mu je bilo prošle sezone. Frenk Kaminski, momak i srpske krvi, lepo je dočekan prošlog leta u Beogradu kada je stigao u Partizan. Znao je da bljesne, ali i da podbaci. Suma sumarum, ovog leta je napustio Humsku. Izostali… »
Kaminski otvorio dušu o Partizanu, evo šta ga je mučilo: U NBA možeš da se provučeš, kod Željka ne!

Kaminski otvorio dušu o Partizanu, evo šta ga je mučilo: U NBA možeš da se provučeš, kod Željka ne!

Mondo pre 3 sata
Frenk Kaminski nije bio ni izbliza onakvo pojačanje kakvom se Partizan nadao. Sada je Amerikancima pričao o svom iskustvu u Evropi. Frenk Kaminski je došao prošle sezone u Partizan kao ogromno pojačanje, ali nije baš opravdao očekivanja. Uprkos… »
Kaminski otvorio dušu, bilo mu je preteško u Srbiji, a evo i šta kaže za navijače Partizana!

Kaminski otvorio dušu, bilo mu je preteško u Srbiji, a evo i šta kaže za navijače Partizana!

Sportske.net pre 3 sata
Frenk Kaminski se posle godinu dana, baš kao i Pi-Džej Doužer, vratio u NBA ligu iz Partizana. Centar srpskih korena čini nam se, nije impresioniran dešavanjima u Evroligi, o čemu je govorio za američke medije. "Jednog vikenda se venčavaš, a… »
Kaminski o Partizanu i Srbiji: Bio sam loš u početku…

Kaminski o Partizanu i Srbiji: Bio sam loš u početku…

Sport klub pre 4 sati
Američki košarkaš Frenk Kaminski pokušaće da se izbori za ugovor u Finiks Sansima, klubu u kome je proveo najveći deo profesionalne karijere, a u isčekivanju konačne odluke stručnog štaba prisetio se i iskustva igranja u Partizanu. Nekada deveti… »

Vesti dana »