Povezane vesti

Nastavnik fizike iz Zaječara dobitnik prve srpske nastavničke nagrade „Prosvetitelj”

Nastavnik fizike iz Zaječara dobitnik prve srpske nastavničke nagrade „Prosvetitelj”

Politika pre 2 dana
Prva srpska nastavnička nagrada „Prosvetitelj” uručena je večeras u Srpskoj akademiji nauke i umetnosti nastavniku fizike u zaječarskoj gimnaziji Mladenu Šljivoviću, kao simbol zahvalnosti za izuzetan doprinos u obrazovanju, inovativne metode… »
Nastavnik fizike iz Zaječara dobitnik prve srpske nastavničke nagrade "Prosvetitelj"

Nastavnik fizike iz Zaječara dobitnik prve srpske nastavničke nagrade "Prosvetitelj"

Euronews pre 1 dan
Prva srpska nastavnička nagrada "Prosvetitelj" uručena je večeras u Srpskoj akademiji nauke i umetnosti nastavniku fizike u zaječarskoj gimnaziji Mladenu Šljivoviću, kao simbol zahvalnosti za izuzetan doprinos u obrazovanju, inovativne metode… »
Mladen, nastavnik fizike iz Zaječara, prvi je dobitnik nagrade "Prosvetitelj": "Znam da nisam sam"

Mladen, nastavnik fizike iz Zaječara, prvi je dobitnik nagrade "Prosvetitelj": "Znam da nisam sam"

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Prva srpska nastavnička nagrada "Prosvetitelj" uručena je večeras u Srpskoj akademiji nauke i umetnosti nastavniku fizike u zaječarskoj gimnaziji Mladenu Šljivoviću, kao simbol zahvalnosti za izuzetan doprinos u obrazovanju… »
Nastavnik fizike iz Zaječara dobitnik prve srpske nastavničke nagrade "Prosvetitelj"

Nastavnik fizike iz Zaječara dobitnik prve srpske nastavničke nagrade "Prosvetitelj"

RTV pre 1 dan
BEOGRAD - Prva srpska nastavnička nagrada "Prosvetitelj" uručena je večeras u Srpskoj akademiji nauke i umetnosti nastavniku fizike u zaječarskoj gimnaziji Mladenu Šljivoviću, kao simbol zahvalnosti za izuzetan doprinos u obrazovanju, inovativne… »

Vesti dana »