Povezane vesti

Džonson u memoarima: Netanjahu mi je stavio prisluškivač u kupatilo

Džonson u memoarima: Netanjahu mi je stavio prisluškivač u kupatilo

Politika pre 1 dan
LONDON – Bivši britanski premijer Boris Džonson naveo je u svojim memoarima „Anlišd” ((Unleashed – Oslobođen) da je pronašao uređaj za prisluškivanje u svom kupatilu u britanskom Forin ofisu nakon što ga je upotrebio izraelski premijer… »
Bibi Džonsonu postavio "bubicu"?!

Bibi Džonsonu postavio "bubicu"?!

B92 pre 1 dan
Bivši britanski premijer Boris Džonson tvrdi da je nakon posete izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pre nekoliko godina u svom kupatilu pronašao prislušni uređaj, prenosi dpa. Džonson kaže da je njegov bezbednosni tim pronašao uređaj tokom… »
"Netanijahu je otišao u moj toalet, a onda je tamo nađen ovaj uređaj" Šok otkriće bivšeg britanskog premijera! Ovo svet…

"Netanijahu je otišao u moj toalet, a onda je tamo nađen ovaj uređaj" Šok otkriće bivšeg britanskog premijera! Ovo svet…

Kurir pre 4 sati
Bivši britanski premijer Boris Džonson tvrdi da je nakon posete izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pre nekoliko godina u svom kupatilu pronašao uređaj za prisluškivanje, prenosi dpa. Džonson kaže da je njegov sigurnosni tim pronašao… »
"Nakon posete Netanjahua, u wc sam pronašao uređaj za prisluškivanje": Šok otkriće bivšeg britanskog premijera

"Nakon posete Netanjahua, u wc sam pronašao uređaj za prisluškivanje": Šok otkriće bivšeg britanskog premijera

Mondo pre 5 sati
"Bilo slučajno ili ne, rečeno mi je da je kasnije, tokom redovne potrage za 'bubicama', u kupatilu pronađen uređaj" Bivši britanski premijer Boris Džonson otkrio je da je posle posete premijera Izraela Benjamina Netanjahua,pre nekoliko godina, u… »
Džonson u memoarima: Netanjahu mi je stavio prisluškivač u kupatilo

Džonson u memoarima: Netanjahu mi je stavio prisluškivač u kupatilo

Euronews pre 5 sati
Bivši britanski premijer Boris Džonson naveo je u svojim memoarima "Anlišd" (Unleashed - Oslobođen) da je pronašao uređaj za prisluškivanje u svom kupatilu u britanskom Forin ofisu nakon što ga je upotrebio izraelski premijer Benjamin Netanjahu… »
Nakon susreta s Netanyahuom, Johnson u kupatilu pronašao uređaj za prisluškivanje

Nakon susreta s Netanyahuom, Johnson u kupatilu pronašao uređaj za prisluškivanje

Al Jazeera pre 5 sati
Bivši britanski premijer je u svojim memoarima napisao da se Netanyahu tokom susreta izvinio kako bi otišao na zahod, te da je u tom kupatilu poslije pronađena bubica. Bivši britanski premijer Boris Johnson tvrdi da je nakon posjete izraelskog… »

Vesti dana »