Povezane vesti

Obradović: Male stvari su odlučile utakmicu u Vitoriji

Obradović: Male stvari su odlučile utakmicu u Vitoriji

Politika pre 1 dan
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je da je njegova ekipa izgubila večeras od Baskonije pošto je u više navrata primila ključne poene na samom isteku napada, ali i jer nije iskoristila svoje šanse za lake poene. „Mislim da je… »
Obradović: Ono što meni smeta…

Obradović: Ono što meni smeta…

Sportski žurnal pre 1 dan
Košarkaši Partizana izgubili od Baskonije na početku nove sezone u Evroligi. Košarkaši Partizana poraženi su večeras od Baskonije rezultatom 88:82 u meču prvog kola Evrolige. - Bila je dobra utakmica, sitnice su odlučile. Tri puta u tranziciji… »
Obradović otkrio razloge poraza: "Ovo je samo prvi meč"

Obradović otkrio razloge poraza: "Ovo je samo prvi meč"

B92 pre 1 dan
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je da su detalji presudili da njegov tim izgubi od Baskonije. Partizan je u prvom kolu izgubio od španskog tima u Vitoriji 88:82. "Dobra utakmica, mislim da su male stvari odlučile meč. Tri puta u… »
Laso posle Partizana: "Ovo nam je bilo potrebno"

Laso posle Partizana: "Ovo nam je bilo potrebno"

B92 pre 1 dan
Trener košarkaša Baskonije Pablo Laso čestitao je svom timu na pobedi. Baskonija je an otvaranju Evrolige pobedila Partizan 88:82. "Pre svega, čestitke mom timu na pobedu, mislim da je zaslužena, timska. Radili smo jako ceo meč odbrambeno, a… »
Obradović: "Dobra utakmica!"

Obradović: "Dobra utakmica!"

Sportske.net pre 5 sati
Nije toliko nezadovoljan Željko Obradović učinkom svog tima u prvom kolu Evrolige. Smatra da je utakmica bila veoma dobra i da je Partizan vrlo lako mogao da pobedi. "Dobra utakmica, mislim da su male stvari odlučile meč. Tri puta u tranziciji nismo… »
Boli me jedno, to ne smeš da dozvoliš! Željko Obradović o porazu Partizana u Španiji

Boli me jedno, to ne smeš da dozvoliš! Željko Obradović o porazu Partizana u Španiji

Mondo pre 5 sati
Trener crno-belih objasnio razloge poraza Partizana od Baskonije u Španiji. Posle poraza Partizana od Baskonije u Vitoriji, trener crno-belih Željko Obradović je u dvorani "Fernando Buesa" na španskom jeziku objasnio razloge pada svog tima u… »
Obradović posle poraza: Detalji odlučili, odigrali smo korektno, vraćamo se radu

Obradović posle poraza: Detalji odlučili, odigrali smo korektno, vraćamo se radu

Euronews pre 5 sati
Trener Partizana Željko Obradović dočekao je prvi poraz na klupi na startu nove sezone Evrolige, gde je od njegove ekipe večeras bila bolja Baskonija 88:82. Iako je srpski tim drugi put uzastopno poražen u neizvesnoj završnici u Vitoriji, Obradović… »
"Moramo da budemo skoncentrisani": Željko Obradović objasnio rezlog poraza Partizana na startu Evrolige

"Moramo da budemo skoncentrisani": Željko Obradović objasnio rezlog poraza Partizana na startu Evrolige

Večernje novosti pre 6 sati
PARTIZAN je novu sezonu u Evroligi otvorio porazom od Baskonije (88:82). Utiske je posle meča izneo je trener crno-belih Željko Obradović. FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović Objasnio je šta je bio glavni razlog za poraz u Vitoriji. - Nismo mnogo… »
Željko Obradović na španskom objasnio ključ meča: "Nismo to smeli da dopustimo... Mnogo smo poena primili"

Željko Obradović na španskom objasnio ključ meča: "Nismo to smeli da dopustimo... Mnogo smo poena primili"

Telegraf pre 6 sati
Preporučujemo. Košarkaši Partizana su poraženi od Baskonije u 1. kolu Evrolige u Vitoriji Gasteiz, iako su na momente imali i solidnih devet poena prednosti - 88:82. Na konferenciji za medije, Željko Obradović je istakao prvo na engleskom jeziku da… »
Prve reči Željka Obradovića posle poraza Partizana: "To je bio glavni problem, a ne procenti šuta!"

Prve reči Željka Obradovića posle poraza Partizana: "To je bio glavni problem, a ne procenti šuta!"

Telegraf pre 6 sati
Preporučujemo. Košarkaši Partizana izgubili su od Baskonije u meču 1. kola Evrolige na gostovanju u "Fernando Buesa Areni" u Vitoriji Gasteiz u Španiji - 88:82! Posle meča se za TV Evrolige obratio trener Partizana, Željko Obradović, koji je samo… »

Vesti dana »