Povezane vesti
Majka proglašena krivom za ubistvo četiri sina: Ostavila ih same, oni stradali u požaru: Deca živela u jezivim uslovima
Blic 04.10.2024
Deveka Rouz (29) proglašena je krivom za ubistvo iz nehata i zanemarivanje dece, jer su njena četiri sina - blizanci Kajson i Brajson (4) i Lejton i Logan (3) umrli od gušenja zbog požara u stanu, 2021. godine. Deveka je dečake ostavila same u stanu i… »
Tragedija u Engleskoj: Dva para blizanaca poginula u požaru kuće, majka proglašena krivom - umrli od udisanja dimnih gasova
Kurir 04.10.2024
Deveka Rouz (30) iz Engleske proglašena je krivom za ubistvo iz nehata svoje četvorice maloletnih sinova koji su poginuli u požaru. Dana 16. decembra 2021. godine, 30-godišnjakinja je ostavila dva para blizanaca zaključana u svom domu u Satonu… »
Vesti dana »

Msp: odbacuje netačne tvrdnje o učešću predstavnika Srbije na Bledskom forumu
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Međunarodna operacija protiv narkokartela: Srbina uhapsili u Ekvadoru
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

(Video) Misteriozne utvare snimljene širom Srbije: Prilika u belom šeta pored groblja, žena u narodnoj nošnji vitla nožem na Zvezdari: Prizori za jezu
Blic pre 3 satajoš 1 povezana