Povezane vesti

Marinković: Sreća pa je prvo kolo

Marinković: Sreća pa je prvo kolo

Sportski žurnal pre 19 minuta
Kapiten Partizana rekao da su pravili jeftine greške. Partizan je ponovo ispustio vođstvo i na startu ovogodišnje Evrolige izgubio je dobijenu utakmicu protiv Baskonije u Vitoriji (82:88). Kapiten Vanja Marinković se osvrnuo na utakmicu. - Jeftine… »
Zbog ovoga je Partizan izgubio! Željko Obradović otkrio: Boli me jedno, to ne smeš da dozvoliš

Zbog ovoga je Partizan izgubio! Željko Obradović otkrio: Boli me jedno, to ne smeš da dozvoliš

Večernje novosti pre 19 minuta
Košarkaši Partizana poraženi su od Baskonije s rezultatom 88:82 u meču prvog kola Evrolige. Foto: EPA-EFE/ADRIAN RUIZ HIERRO Tajrik Džons bio je najefikasniji u Partizanu i na utakmici sa 22 poena, Brendon Dejvis dao je 20, kapiten Vanja Marinković… »
Marinković: "Jeftin poraz, ‘izdivljali' smo, počev od mene"

Marinković: "Jeftin poraz, ‘izdivljali' smo, počev od mene"

Sportske.net pre 1 sat
Košarkaši Partizana porazom su otvorili novu sezonu u Evroligi. Crno-beli su tokom većeg dela meča u Vitoriji vodili protiv Baskonije, ali na kraju izgubili sa 88:82. Kapiten Partizana i doskorašnji igrač Baskonije Vanja Marinković prokomentarisao… »
Kapiten zna šta je dovelo do poraza: Vanja Marinković je ovako video utakmicu protiv Baskonije! (foto+video)

Kapiten zna šta je dovelo do poraza: Vanja Marinković je ovako video utakmicu protiv Baskonije! (foto+video)

Hot sport pre 2 sata
„Mislim da smo se borili do poslednjeg šuta!“ Partizan je doživeo poraz u prvom kolu ove sezone protiv Baskonije rezultatom 88:82, a kao ključni faktor neuspeha kapiten Vanja Marinković ističe „jeftine greške“ koje su koštale crno-bele. –… »
Razočarani Marinković: "Umesto da..." VIDEO

Razočarani Marinković: "Umesto da..." VIDEO

B92 pre 2 sata
Kapiten Partizana Vanja Marinković prokomentarisao je poraz na gostovanju Baskoniji, na premijeri sezone u Evroligi. Crno-beli su vodili tokom većeg dela meča, ali su na kraju posustali i izgubili 88:82 u Vitoriji. Marinković je posle susreta istakao… »
Košarkaši Partizana izgubili od Baskonije na početku sezone u Evroligi

Košarkaši Partizana izgubili od Baskonije na početku sezone u Evroligi

Radio 021 pre 4 sati
Košarkaši Partizana izgubili su u Vitoriji od Baskonije 82:88 (17:16, 21:16, 22:27, 22:29), u utakmici prvog kola Evrolige. U ekipi Partizana najefikasniji su bili Tajrik Džons sa 22 poena i Brendon Dejvis sa 20 poena. Kapiten Partizana Vanja… »
Partizanu za utehu zakucavanje sezone – Tajrik Džons poleteo preko Diopa (VIDEO)

Partizanu za utehu zakucavanje sezone – Tajrik Džons poleteo preko Diopa (VIDEO)

Danas pre 11 sati
Košarkaši Partizana izgubili su u Vitoriji od Baskonije (88:82) u prvom kolu Evrolige, ali za malu utehu može da im bude to što je najatraktivniji potez na meču bilo zakucavanje Tajrika Džonsa. Sjajna saradanja igrača Partizana koji se prezivaju… »

Vesti dana »