Povezane vesti

Vučić: Sramota me kad Zvezdini igrači izgube 4:0

Vučić: Sramota me kad Zvezdini igrači izgube 4:0

Danas pre 32 minuta
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, prilikom obraćanja medijima na otvaranju obilaznice oko Gornjeg Milanovca dotakao se i poraza Crvene zvezde u Milanu. Govoreći o političkim temama, Vučić je u jednom trenutku prešao na sportski teren i… »
Vučić o porazu Zvezde u Ligi šampiona: Sramota me kad izgube 4:0, pa kažu da nisu fascinirani

Vučić o porazu Zvezde u Ligi šampiona: Sramota me kad izgube 4:0, pa kažu da nisu fascinirani

Mondo pre 32 minuta
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je težak poraz Crvene zvezde u Ligi šampiona protiv Intera i izjave njenih fudbalera. Crvena zvezda nije dobro počela sezonu u Ligi šampiona i zabeležila je dva poraza, doduše protiv jakih rivala… »
Vučić: Sramota me kad Zvezdini igrači izgube 4:0, a kažu…

Vučić: Sramota me kad Zvezdini igrači izgube 4:0, a kažu…

Sport klub pre 1 sat
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, prilikom obraćanja medijima na otvaranju obilaznice oko Gornjeg Milanovca dotakao se i poraza Crvene zvezde u Milanu. Govoreći o političkim temama, Vučić je u jednom trenutku prešao na sportski teren i… »
Šamar srpskom fudbalu! I Hrvati su sada ispred nas, za dve godine smo uspeli što niko pre nije

Šamar srpskom fudbalu! I Hrvati su sada ispred nas, za dve godine smo uspeli što niko pre nije

Večernje novosti pre 4 sati
Srbija je samo dve sezone imala direktnog učesnika u Ligi šampiona i drugog u kvalifikacijama, a ukupno pet učesnika u Evropi, od čega su bar tri bila sigurna u grupnim fazama. Foto: EPA-EFE/Mats Torbergsen Poslednje dve sezone srpskih klubova u… »
Nikako nije dobro što se tiče UEFA koeficijenta: Hrvati pobegli, Grci već predaleko! (foto)

Nikako nije dobro što se tiče UEFA koeficijenta: Hrvati pobegli, Grci već predaleko! (foto)

Hot sport pre 4 sati
A razočarenja se samo nižu! Srpski fudbalski klubovi doživeli su još jedan neuspeh na međunarodnoj sceni tokom ove nedelje, čime su dodatno otežali poziciju Srbije na UEFA listi. Crvena zvezda pretrpela je ubedljiv poraz od Intera u Milanu sa 4:0 u… »
Katastrofa srpskog fudbala u Evropi se nastavlja: Pali smo iza Hrvata, a to nije najgora vest

Katastrofa srpskog fudbala u Evropi se nastavlja: Pali smo iza Hrvata, a to nije najgora vest

Mondo pre 5 sati
Srpski klubovi nastavljaju očajnu sezonu u Evropi koja dolazi na naplatu sledeće sezone. "Resetovali" smo se na stara podešavanja. I ove nedelje srpski klubovi nisu uspeli da osvoje niti bod za nacionalni UEFA koeficijent. Crvena zvezda je u utorak… »
Hrvatska pobegla Srbiji na UEFA listi

Hrvatska pobegla Srbiji na UEFA listi

B92 pre 5 sati
Srbija na UEFA listi nacionalnih koeficijenata nije uspela da zaradi bodove. Tačnije, Crvena zvezda (poraz od Intera 4:0) i TSC (poraz od Astane 1:0). Naša zemlja ostala je na 20. poziciji sa ukupno 22.475, što je daleko od 15. mesta, koje garantuje… »
Gde je nestao Marko Lazetić? Zvezda ga prodala za 5 miliona u Milan, a on tri godine nije dao gol

Gde je nestao Marko Lazetić? Zvezda ga prodala za 5 miliona u Milan, a on tri godine nije dao gol

Mondo pre 4 sati
Marko Lazetić pokušava da u TSC-u ostvari potencijal zbog kog ga je Milan kupio kao tinejdžera. Srpski fudbaler Marko Lazetić nije uspeo prethodne večeri da pomogne TSC-u da izbegne poraz u Almatiju protiv Astane (1:0) u Konferencijskoj ligi, čime… »

Vesti dana »