Povezane vesti

"Dečko krvave glave izleteo ispred mene i vikao da zovem policiju": Dramatična scena nasred auto-puta u Beogradu, žena…

"Dečko krvave glave izleteo ispred mene i vikao da zovem policiju": Dramatična scena nasred auto-puta u Beogradu, žena…

Blic pre 4 sati
Dramatična situacija snašla je jednu ženu na auto-putu Beograd-Niš, tačnije kod isključenja za Dušanovac. Kako je žena navela ispred nje je, sinoć oko pola 8, izleteo dečko krvave glave koji je vikao da zove policiju. Ona je ovaj stresan… »
Ispred mene je izleteo dečko krvave glave, Teturao se! Vikao je da zovemo policiju!" Na mrežama isplivala strašna objava iz…

Ispred mene je izleteo dečko krvave glave, Teturao se! Vikao je da zovemo policiju!" Na mrežama isplivala strašna objava iz…

Kurir pre 4 sati
Zastrašujuća objava pojavila se na društvenim mrežama, a u njoj se navodi da je sinoć na auto-putu Beograd-Niš ispred vozila istrčao mladić krvave glave koji je vikao vozačima da zovu policiju. "Na auto-putu Beograd-Niš kod isključenja za… »
"Ispred mene je izleteo dečko krvave glave i vikao da zovemo policiju": Zastrašujuća objava iz Beograda

"Ispred mene je izleteo dečko krvave glave i vikao da zovemo policiju": Zastrašujuća objava iz Beograda

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Zastrašujuća objava obrela se na društvenim mrežama, a u njoj se navodi da je sinoć na autoputu Beograd Niš ispred vozila istrčao mladić krvave glave koji je vikao vozačima da zovu policiju. "Na autoputu Beograd Niš kod… »

Vesti dana »