Povezane vesti

Vučević: Mislim da Vučić ne treba da dođe na sednicu o litijumu, spreman sam da učesvujem u raspravi

Vučević: Mislim da Vučić ne treba da dođe na sednicu o litijumu, spreman sam da učesvujem u raspravi

B92 pre 2 sata
Vanredna sednica o litijumu je mogla da se održi da opozicija nije uložila 150 amandmana na čije obrazlaganje je potrošila vreme za raspravu, izjavio je predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević. On je dodao da je dobra stvar što je predsednica… »
Vučević: Vlada Srbije se negativno izjasnila o opozicionom zakonskom predlogu o litijumu

Vučević: Vlada Srbije se negativno izjasnila o opozicionom zakonskom predlogu o litijumu

NIN pre 4 sati
Premijer Miloš Vučević izjavio je da se Vlada Srbije negativno izajasnila o opozicionom zakonskom predlogu o zabrani iskopavanja litijuma i bora. On je rekao da je Vlada Srbije takvo mišljenje uputila skupštini Srbije gde je za 7. oktobar zakazana… »
Vlada se negativno izjasnila o izmena Zakona o rudarstvu i geološkim istraživanjima

Vlada se negativno izjasnila o izmena Zakona o rudarstvu i geološkim istraživanjima

Vreme pre 4 sati
Premijer Miloš Vučević smatra predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne treba da prisustvuje skupštinskoj sednici o litijumu zakazanoj za 7. oktoba. Vlada Srbije se negativno izjasnila o predlogu izmena Zakona o rudarstvu i geološkim istraživanjima… »
Premijer Miloš Vučević: Vlada Srbije se negativno izjasnila o opozicionom zakonskom predlogu o litijumu

Premijer Miloš Vučević: Vlada Srbije se negativno izjasnila o opozicionom zakonskom predlogu o litijumu

Danas pre 12 sati
Premijer Miloš Vučević je rekao večeras da se vlada Srbije negativno izajasnila o opozicionom zakonskom predlogu o zabrani iskopavanja litijuma i bora. On je za „Juronjuz“ Srbija (Euronews) kazao da je vlada Srbije takvo mišljenje uputila… »

Vesti dana »