Povezane vesti

Izraelski ministar Galant: Izrael ima još iznenađenja za Hezbolah

Izraelski ministar Galant: Izrael ima još iznenađenja za Hezbolah

RTV pre 4 sati
TEL AVIV - Izraelski ministar odbrane Joav Galant izjavio je danas da Izrael ima "još iznenađenja spremnih za Hezbolah", dok se izraelske kopnene operacije nastavljaju na jugu Libana. "Hezbolah je dobio veoma ozbiljne udarce, jedan za drugim. Mi smo… »
Izraelski ministar Galant: Izrael ima još iznenađenja za Hezbolah

Izraelski ministar Galant: Izrael ima još iznenađenja za Hezbolah

Politika pre 3 sata
Izraelski ministar odbrane Joav Galant izjavio je danas da Izrael ima "još iznenađenja spremnih za Hezbolah", dok se izraelske kopnene operacije nastavljaju na jugu Libana. "Hezbolah je dobio veoma ozbiljne udarce, jedan za drugim. Mi smo eliminisali… »
"Izrael ima još iznenađenja za Hezbolah"

"Izrael ima još iznenađenja za Hezbolah"

B92 pre 3 sata
Izraelski ministar odbrane Joav Galant izjavio je danas da Izrael ima "još iznenađenja spremnih za Hezbolah", dok se izraelske kopnene operacije nastavljaju na jugu Libana. "Hezbolah je dobio veoma ozbiljne udarce, jedan za drugim. Mi smo eliminisali… »
Načelnik Generalštaba Izraela: Nećemo dozvoliti ponovno razmeštanje Hezbolaha na jug

Načelnik Generalštaba Izraela: Nećemo dozvoliti ponovno razmeštanje Hezbolaha na jug

NIN pre 8 sati
Načelnik Generalštaba Izraela general-potpukovnik Herci Halevi izjavio je da ta zemlja neće dozvoliti libanskom Hezbolahu da ponovo razmesti svoje snage u južnom Libanu. On je to rekao posle tri dana kopnene ofanzive protiv pripadnika te islamističke… »
Načelnik Generalštaba Izraela: Nećemo dozvoliti ponovno razmeštanje Hezbolaha na jugu Libana

Načelnik Generalštaba Izraela: Nećemo dozvoliti ponovno razmeštanje Hezbolaha na jugu Libana

Danas pre 19 sati
Načelnik Generalštaba Izraela general-potpukovnik Herci Halevi izjavio je večeras da ta zemlja neće dozvoliti libanskom Hezbolahu da ponovo razmesti svoje snage u južnom Libanu. On je to rekao posle tri dana kopnene ofanzive protiv pripadnika te… »

Vesti dana »