Povezane vesti

Mnogo se potresao! Desingerica odlazi iz Srbije usred skandala! Prijavljen zbog tuče, morao u policiju, sada se oglasio...

Mnogo se potresao! Desingerica odlazi iz Srbije usred skandala! Prijavljen zbog tuče, morao u policiju, sada se oglasio...

Kurir pre 1 sat
Kontroverzni reper Dragomir Despić Desingerica našao se u centru skandala kada se, 2. oktobra, u javnosti pojavio snimak na kom se vidi kako učestvuje u tuči tuče sa grupom građana, među kojima je bio i jedan stariji gospodin. Javnost ga je osudila… »
Desingerica se oglasio nakon izjave komšije da postoji snimak tuče: I treba da me se boje!

Desingerica se oglasio nakon izjave komšije da postoji snimak tuče: I treba da me se boje!

Svet plus pre 3 sata
Reper Dragomir Despić, poznatiji kao Desingerica, bio je uključen u incident 2. oktobra u popodnevnim časovima, kada je došlo do fizičkog sukoba s nekoliko osoba. Prema snimku koji je isplivao u javnost, stariji muškarac, identifikovan kao D. R… »
"Seljani treba da me se boje": Novo oglašavanje Desingerice nakon incidenta na ulici: "Kada bih to radio, gde bi mi bio kraj?"

"Seljani treba da me se boje": Novo oglašavanje Desingerice nakon incidenta na ulici: "Kada bih to radio, gde bi mi bio kraj?"

Blic pre 15 sati
Reper Dragomir Despić Desingerica oglasio se nakon optužbi očevidaca incidenta u kojem je juče, drugog oktobra, učestovao. Dragomir Despić Desingerica našao se u centru skandala nakon što se pojavio snimak na kojem se tuče sa grupom građana… »

Vesti dana »