Povezane vesti

„Mislila sam da ću biti invalid…“: Srpsku atletičarku udario vozač, sada mora na operaciju

„Mislila sam da ću biti invalid…“: Srpsku atletičarku udario vozač, sada mora na operaciju

Nova pre 3 sata
: Srpska atletičarka Natalija Grujić (18) doživela je užas na pešačkom prelazu kada je na nju naleteo nesavesni vozač. Ipak, na sreću sve se završilo sa povredama koje neće uticati na njenu karijeru. Grujićevoj je vozač kod Atletske dvorane… »
"Mislila sam da ću ostati invalid": Srpska atletičarka povređena na pešačkom prelazu, mora na operaciju!

"Mislila sam da ću ostati invalid": Srpska atletičarka povređena na pešačkom prelazu, mora na operaciju!

Mondo pre 4 sati
Srpska atletičarka Natalina Grujić otkrila detalje teške povrede koju je zadobila na pešačkom prelazu. Talentovana srpska atletičarka Natalija Grujić (18) doživela je veliku nesreću nedaleko od Atletske dvorane na Banjici, u Bulevaru… »
"Obuzela me jeza!" Bahati vozač pokosio prelepu srpsku atletičarku na pešačkom prelazu

"Obuzela me jeza!" Bahati vozač pokosio prelepu srpsku atletičarku na pešačkom prelazu

Večernje novosti pre 3 sata
Srpska atletičarka Natalija Grujić (18) nedavno je doživela saobraćajnu nesreću, udarena je na pešačkom prelazu od strane nesavesnog vozača i doživela je povrede obe noge. Foto: Printskrin Sada je u razgovoru za Atleks ispričala detalje nesreće… »
"Mislila sam da ću biti invalid, obuzela me jeza": Srpska atletičarka opisala kako je udario auto na pešačkom

"Mislila sam da ću biti invalid, obuzela me jeza": Srpska atletičarka opisala kako je udario auto na pešačkom

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Srpska atletičarka Natalija Grujić (18), nedavno je doživela saobraćajnu nesreću, udarena je na pešačkom prelazu od strane nesavesnog vozača i doživela povrede obe noge. Sada je razgovoru za Atlex ispričala detalje nesreće i… »

Vesti dana »