Povezane vesti

"Dobro sunce moje..." Provokativna pitanja i teške reči u sudnici! Miljković poslao 4 pisma tužiocu, Đuriću odbijena ova…

"Dobro sunce moje..." Provokativna pitanja i teške reči u sudnici! Miljković poslao 4 pisma tužiocu, Đuriću odbijena ova…

Kurir pre 30 minuta
Od najnovijeg Hronološki Sudija je saopštila da je veće odlučilo da odbije predloge advokata da optuženi budu pušteni iz pritvora. Okrivljeni Miljkoviću, četiri pisma koja ste slali tužiocu u prethodnom periodu, u septembru, nisu dostavljena… »
Sud odbio predlog da se petorici optuženih pripadnika Belivukove grupe ukine pritvor

Sud odbio predlog da se petorici optuženih pripadnika Belivukove grupe ukine pritvor

RTV pre 43 minuta
BEOGRAD - Sudsko veće odbilo je predlog advokata da petorici pripadnika grupe Veljka Belivuka ukine pritvor. Prethodno su ukidanje pritvora tražili advokati Vladimira Greka, Dragana Mitrovića, Senada Rešovića, Alekse Šejića i Milovana Tadića… »
Advokati tražili ukidanje pritvora pripadnicima Belivukove grupe; Sud: Ne može

Advokati tražili ukidanje pritvora pripadnicima Belivukove grupe; Sud: Ne može

B92 pre 42 minuta
Sudsko veće odbilo je predlog advokata da petorici pripadnika grupe Veljka Belivuka ukine pritvor. Prethodno su ukidanje pritvora tražili advokati Vladimira Greka, Dragana Mitrovića, Senada Rešovića, Alekse Šejića i Milovana Tadića. Suđenje se… »
Suđenje klanu: Belivuk saradniku Laliću – „sunce moje“, Lalić odgovara sa „lutko“

Suđenje klanu: Belivuk saradniku Laliću – „sunce moje“, Lalić odgovara sa „lutko“

N1 Info pre 2 sata
Suđenje klanu Veljka Belivuka za sedam teških ubistava i brojna druga krivična dela nastavljeno je u Specijalnom sudu ispitivanjem okrivljenog saradnika Srđana Lalića. Nakon što je unakrsno ispitivanje na prethodnom ročištu završio optuženi… »
Belivuk nazivao svedoka saradnika "lutko" i "sunce moje": Tenzija na suđenju, sudija smirivala situaciju

Belivuk nazivao svedoka saradnika "lutko" i "sunce moje": Tenzija na suđenju, sudija smirivala situaciju

Mondo pre 3 sata
Veljko Belivuk je počeo sa ispitivanjem svedoka okrivljenog Srđana Lalića. Uz zvuke sirena i povremenu obustavu saobraćaja u Specijalni sud u Beogradu, u dva konvoja marica u pratnji Žandarmerije, prebačeni su optuženi pripadnici kriminalne grupe… »
Belivuk za govornicom, ispituje Lalića i smeje se: "Nemoj da mi upadaš, lepo te pitam!"

Belivuk za govornicom, ispituje Lalića i smeje se: "Nemoj da mi upadaš, lepo te pitam!"

Mondo pre 3 sata
Na današnjem ročištu Veljko Belivuk ispituje svedoka saradnika Srđana Lalića. Uz zvuke sirena i povremenu obustavu saobraćaja u Specijalni sud u Beogradu, u dva konvoja marica u pratnji Žandarmerije, prebačeni su optuženi pripadnici kriminalne… »
Na leđima mu urezali „Izdaja“: Zbog njegove likvidacije se Belivuk pokajao i palio mu sveće

Na leđima mu urezali „Izdaja“: Zbog njegove likvidacije se Belivuk pokajao i palio mu sveće

Nova pre 6 sati
: Suđenje kriminalnom klanu Belivuk obeležilo je suočavanja bivših saradnika, vođe Marka Miljkovića i okrivljenog-saradnika Srđana Lalića. Miljković i Lalić su raspravljali o ubistvima koja se stavljaju na teret pomenutom kriminalnom klanu, a… »

Vesti dana »