Povezane vesti

Siner: Mislim pozitivno, ali se ne osećam prijatno

Siner: Mislim pozitivno, ali se ne osećam prijatno

Sport klub pre 1 sat
Janik Siner, prvi reket sveta, izjavio je u Šangaju da je uveren da će se njegov slučaj pozitivno rešiti uprkos žalbi Svetske antidoping agencije (WADA) koja traži njegovu suspenziju. WADA je prošle nedelje donela odluku da od Suda za sportsku… »
Siner se ne plaši WADA: Italijan u Kini otvorio dušu o doping skandalu

Siner se ne plaši WADA: Italijan u Kini otvorio dušu o doping skandalu

Večernje novosti pre 1 sat
Italijanski teniser Janik Siner izrazio je danas svoje uverenje da će se pozitivno rešiti njegov slučaj, uprkos žalbi Svetske antidoping agencije (WADA) koja traži njegovu suspenziju. FOTO: Tanjug/AP Siner (23) je bio pozitivan na supstancu klostebol… »
Siner: Uveren sam da će se moj slučaj pozitivno rešiti

Siner: Uveren sam da će se moj slučaj pozitivno rešiti

Politika pre 2 sata
Italijanski teniser Janik Siner izjavio je danas u Šangaju da je uveren da će se njegov slučaj pozitivno rešiti uprkos žalbi Svetske antidoping agencije (WADA) koja traži njegovu suspenziju. Svetska antidoping agencija donela je prošle nedelje… »
Siner: Uveren sam da će se moj slučaj pozitivno rešiti

Siner: Uveren sam da će se moj slučaj pozitivno rešiti

Vesti online pre 4 sati
Italijanski teniser Janik Siner izjavio je danas u Šangaju da je uveren da će se njegov slučaj pozitivno rešiti uprkos žalbi Svetske antidoping agencije (WADA) koja traži njegovu suspenziju. Svetska antidoping agencija donela je prošle nedelje… »
Siner: Uveren sam da će se moj slučaj pozitivno rešiti

Siner: Uveren sam da će se moj slučaj pozitivno rešiti

Sportski žurnal pre 3 sata
Italijan i dalje tvrdi da je iznenađen što se VADA žalila. Janik Siner je izjavio danas u Šangaju da je uveren da će se njegov slučaj pozitivno rešiti uprkos žalbi Svetske antidoping agencije (VADA) koja traži njegovu suspenziju. Svetska… »
Dokazaće se da sam nevin, siguran sam u to: Janik Siner govorio o mogućoj suspenziji zbog navodnog dopinga

Dokazaće se da sam nevin, siguran sam u to: Janik Siner govorio o mogućoj suspenziji zbog navodnog dopinga

Euronews pre 4 sati
Italijanski teniser Janik Siner izjavio je u Šangaju da je uveren da će se njegov slučaj pozitivno rešiti uprkos žalbi Svetske antidoping agencije (WADA) koja traži njegovu suspenziju. Svetska antidoping agencija donela je prošle nedelje odluku da… »

Vesti dana »