Povezane vesti

SK u Japanu: Šta u subotu očekuju Jelena i Srđan (VIDEO)

SK u Japanu: Šta u subotu očekuju Jelena i Srđan (VIDEO)

Sport klub pre 1 sat
Ekipa Sport kluba je u Japanu gde nas u nedelju ujutro očekuje trka za Veliku nagradu Japana, a pre toga, u subotu, kvalifikacije i sprint. Do kraja šampionata ostalo je još pet trka, a Srđan Erceg i Jelena Trajković vam prenose utiske posle treninga… »
Binder za SK: Kiša ili suvo, baš me briga

Binder za SK: Kiša ili suvo, baš me briga

Sport klub pre 2 sata
Vozač KTM Bred Binder bio je najbrži na drugom treningu pred Veliku nagradu Japana u Motegiju, a za Sport klub je istakao da uopšte ne razmišlja kakvo će vreme biti do kraja vikenda. Velike su šanse da se kiša pratiti vozače u subotu, međutim… »
Markes za SK: Čudan i težak dan…

Markes za SK: Čudan i težak dan…

Sport klub pre 1 sat
Mark Markez iz Gresinija očekuje da će u subotu u kvalifikacijama i u sprint trci biti mnogo bolji nego na prva dva treninga pred Veliku nagradu Japana. Španac je drugi trening završio na trećoj poziciji, a u razgovoru za Sport kluba rekao je da je… »
Banjaja za SK: Idemo u pravom smeru

Banjaja za SK: Idemo u pravom smeru

Sport klub pre 2 sata
Vozač Dukatija Frančesko Banjaja je za Sport klub istakao da je zadovoljan urađenim u petak u Motegiju. Branilac titule je bio najbrži na prvom treningu, na drugom je bio sedmi, a u razgovoru sa Jelenom Trajković rekao je da veruje da ekipa i on idu… »
Martin za SK: Očekivao sam da ćemo biti konkurentniji

Martin za SK: Očekivao sam da ćemo biti konkurentniji

Sport klub pre 3 sata
Horhe Martin je vodeću u generalnom plasmanu pet trka pre kraja Moto GP šampionata, ali nije zadovoljan rezultatima na prva dva treninga pred Veliku nagradu Japana. Španac je bio treći na drugom treningu iza Breda Bindera i Marka Markeza, a za Sport… »
Binder najbrži na drugom treningu, Martin ispred Banjaje

Binder najbrži na drugom treningu, Martin ispred Banjaje

Sport klub pre 6 sati
Vozač KTM Bred Binder bio je najbrži na drugom treningu za Veliku nagradu Japana u Motegiju. Južnoafrikanac je bio najbolji sa rezultatom 1:043.436 ispred Marka Markeza na Gresiniju (+0.033) i vodećeg u generalnom plasmanu Horhea Martina iz Pramaka… »

Vesti dana »