Povezane vesti

Neverovatna moć laganja Ane Brnabić: Upala u raspravu Đilasa i Vučića da objasni kako su izbori 2012. bili nepošteni –…

Neverovatna moć laganja Ane Brnabić: Upala u raspravu Đilasa i Vučića da objasni kako su izbori 2012. bili nepošteni –…

Nova pre 1 sat
: U danu za nama povela se diskusija između predsednika Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa i predsednika Srbije Aleksandra Vučića oko toga ko je kad pobedio na izborima. Kako to obično biva, za reč se javila i šefica parlamenta Ana Brnabić i… »
Sramota me je i kada Zvezdini igrači izgube 4:0, a kažu da nisu fascinirani onima koji su ih pobedili

Sramota me je i kada Zvezdini igrači izgube 4:0, a kažu da nisu fascinirani onima koji su ih pobedili

Politika pre 3 sata
Predsednik Vučić je komentarisao izjavu predsednika Stranke slobode i pravde, Dragana Đilasa, koji mu je poručio da ga je „pregazio kao plitak potok“ i to kako je naveo jedini put kada su bili suparnici na pravim izborima 2012. godine. - Oni su… »
Đilas odgovorio Vučiću: Čega se pametan stidi…

Đilas odgovorio Vučiću: Čega se pametan stidi…

Danas pre 22 sata
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas odgovorio je predsedniku Srbije Alkesandru Vučiću na izjavu da će sam otići sa vlasti i da ga na izborima ne mogu pobediti „najgori u zemlji“. „Jedini put kad su bili pravi izbori i kada smo… »

Vesti dana »