Povezane vesti

„Otkazao bih sve sastanke da su me zvali u Skupštinu“: Vučić o tome zašto neće doći na sednicu o litijumu

„Otkazao bih sve sastanke da su me zvali u Skupštinu“: Vučić o tome zašto neće doći na sednicu o litijumu

Danas pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da bi otkazao sve sastanke da bi prisustvovao sednici Skupštine Srbije u ponedeljak, ali da ga opozicioni poslanici nisu pozvali. „Da su mi rekli da me žele u Skupštini, ja bih sve otkazao i… »
Vučić: Kurti sanja da bude novi Zelenski

Vučić: Kurti sanja da bude novi Zelenski

Vesti online pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da kosovski premijer Aljbin Kurti sanja da obuče uniformu i bude “novi Vladimir Zelenski”, dok Srbija teži napretku i razvoju. On je to rekao komentarišući izjavu Kurtija da će biti ugrožen… »
Vučić: Da su rekli da me žele u Skupštini, sve sastanke bih otkazao

Vučić: Da su rekli da me žele u Skupštini, sve sastanke bih otkazao

Radio 021 pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da bi otkazao sve sastanke da bi prisustvovao sednici Skupštine Srbije u ponedeljak, ali da ga opozicioni poslanici nisu pozvali. "Da su mi rekli da me žele u Skupštini, ja bih sve otkazao i došao… »
Vučić: Sve sastanke bih otkazao zbog skupštinske sednice da su me opozicionari zvali

Vučić: Sve sastanke bih otkazao zbog skupštinske sednice da su me opozicionari zvali

Beta pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da bi otkazao sve sastanke da bi prisustvovao sednici Skupštine Srbije u ponedeljak, ali da ga opozicioni poslanici nisu pozvali. "Da su mi rekli da me žele u Skupštini, ja bih sve otkazao i došao… »
Kurti sanja da obuče uniformu, računa da bi mogao da bude novi Zelenski

Kurti sanja da obuče uniformu, računa da bi mogao da bude novi Zelenski

Politika pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da takozvani kosovski premijer Albin Kurti sanja da obuče uniformu i bude „novi Volodimir Zelenski“, dok Srbija teži napretku i razvoju. On je to rekao komentarišući izjavu Albina Kurtija da će… »
Vučić: Sve sastanke bih otkazao zbog skupštinske sednice da su me opozicionari zvali

Vučić: Sve sastanke bih otkazao zbog skupštinske sednice da su me opozicionari zvali

Novi magazin pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da bi otkazao sve sastanke da bi prisustvovao sednici Skupštine Srbije u ponedeljak, ali da ga opozicioni poslanici nisu pozvali. "Da su mi rekli da me žele u Skupštini, ja bih sve otkazao i došao… »
Vučić: Sve sastanke bih otkazao zbog sednice o litijumu, da su me opozicionari zvali

Vučić: Sve sastanke bih otkazao zbog sednice o litijumu, da su me opozicionari zvali

N1 Info pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da bi otkazao sve sastanke da bi prisustvovao sednici Skupštine Srbije u ponedeljak, ali da ga opozicioni poslanici nisu pozvali. „Da su mi rekli da me žele u Skupštini, ja bih sve otkazao i došao, ali… »
Vučić: Opozicija rekla da me ne želi na sednici o litijumu, toliko su hrabri, a plaše se jednog čoveka

Vučić: Opozicija rekla da me ne želi na sednici o litijumu, toliko su hrabri, a plaše se jednog čoveka

Euronews pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da će se sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom sastati 7. i 14. oktobra, a zatim i kasnije u Briselu. gde će biti i sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom. "Ja, onaj izolovani Vučić, koji će u… »

Vesti dana »