Povezane vesti

Kurti sanja da bude novi Zelenski: Ako Rusija pobedi, kakva je ovo poruka Vučića

Kurti sanja da bude novi Zelenski: Ako Rusija pobedi, kakva je ovo poruka Vučića

Pravda pre 5 sati
Predsednik Srbije je komentarisao izjave premijera privremenih prištinskih institucija, koji je rekao da bi Srbija mogla da krene u ekspanziju na Balkanu ako Rusija pobedi u sukobu s Ukrajinom. "Kurti sanja da obuče uniformu i računa da bi mogao da… »
Vučić: „Otkazao bih sve sastanke za prisustvo Skupštini, ali me nisu pozvali“

Vučić: „Otkazao bih sve sastanke za prisustvo Skupštini, ali me nisu pozvali“

In medija pre 7 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da bi otkazao sve sastanke da bi prisustvovao sednici Skupštine Srbije u ponedeljak, ali da ga opozicioni poslanici nisu pozvali. –Da su mi rekli da me žele u Skupštini, ja bih sve otkazao i… »
Vučić: Kurti sanja da obuče uniformu - da bude novi Zelenski

Vučić: Kurti sanja da obuče uniformu - da bude novi Zelenski

Sputnik pre 8 sati
Premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti sanja da bude novi Zelenksi, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Kurti sanja da obuče uniformu i računa da bi mogao da bude novi Zelenski. To mu je životni san. A moj životni… »
Vučić: Sve sastanke bih otkazao zbog skupštinske sednice da su me opozicionari zvali

Vučić: Sve sastanke bih otkazao zbog skupštinske sednice da su me opozicionari zvali

Radio sto plus pre 8 sati
On je dodao da će 7. oktobra imati sastanak sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom, a da će se u narednim danima videti i sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom. “Sastaću se sa 50 svetskih lidera tokom mesec dana, a govorili su da sam… »

Vesti dana »